Şimdi Ara

urgot neyin kafası la

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk pick urgot alırsan morgana maokai alıp ağzına ederler bu kadar basit aga

• Bu söylediğinle seninde oyundan ne kadar anlamış olduğunu gördük.Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: F3L14N

Bu söylediğinle seninde oyundan ne kadar anlamış olduğunu gördük.Teşekkürler...

aynen ben anlamıyorum skt edg son maçını izle youtubeden
  • Merak etme izledim zaten.Urgot meta'da ki en güçlü adc'lerden biri şu anda hatta midde bile oynanıyor.Ayrıca Skt almasa Urgotu büyük ihtimalle Edg alırdı ama boş kalmazdı emin olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3L14N -- 11 Mayıs 2015; 6:14:01 >
  • quote:

Merak etme izledim zaten.Urgot meta'da ki en güçlü adc'lerden biri şu anda hatta midde bile oynanıyor.Ayrıca Skt almasa Urgotu büyük ihtimalle Edg kalırdı boş kalmazdı emin olabilirsin.

izlediysen son maçta bangin kaç kere boş beleş öldüğünü görmüşsündür sebebi ise urgotun flash dışında kaçma mekanizması yok takımda sizi koruyabilcekthrehs morgana gibi bir sup olmayıncada yürüyen freee killsin ayrıca takımın gerideyken ulti ile içeri giren ssözde "adc" intihar başka birşey değil.urgot yerinde bir lucian olsaydı direk 4v5 olmazdı tfler
  • Burda suç Urgot'un mu oluyor yoksa oyuncunun mu?Ayrıca Skt oyuncuları bilmiyor mu Urgot'un kaçış mekaniği olmadığını?Urgot sanki Evelyn gibi ilk defa picklenmiş gibi konuşuyorsun.Laf edilecekse Urgot alıp oynayamayan oyuncuyu sorumlu tut ya da takımı.O Urgot'u alıp harika iş yapan birçok oyuncu gördük.Yani işin özü sıkıntı Urgot'ta değil takım ve oyuncularda...
  • quote:

Burda suç Urgot'un mu oluyor yoksa oyuncunun mu?Ayrıca Skt oyuncuları bilmiyor mu Urgot'un kaçış mekaniği olmadığını?Urgot sanki Evelyn gibi ilk defa picklenmiş gibi konuşuyorsun.Laf edilecekse Urgot alıp oynayamayan oyuncuyu sorumlu tut ya da takımı.O Urgot'u alıp harika iş yapan birçok oyuncu gördük.Yani işin özü sıkıntı Urgot'ta değil takım ve oyuncularda...

kardeş gerideysen urgot yürüyen kill diyorum nerenden anlıyorsun? zaten damage atması için e tutturup q çakmalı adamlara yani urgot lane de iyi tf de ise takım gerideyse çöp bir işe yaramıyor.tank buil kasıldığı için zaten geri düşünce damage atamıyor.sen ilk urgot picklersen karşıdaki adam morganayı alır öyle kalırsın ne bir kara kalkan veren kalır ne birşey.zaten ben bot laneye sövdüm sadece urgota değil wolf aşırı kötüydü allistar dışında oynayamıyor önceki oyun ez aldı bang taşımıştı bu oyun ilk pick urgottaki ısrarı yakalanıp ölmesiyle sonuçlandı.ez oynadığı oyunda yakalandığını hatırlamıyorm sanırım 1 kere öldü.Urgotun ilk picklendiği zamanıda hatırlıyorum bjergsene karşı midde alıp ezmişti fakat orda tsm full ad idi.prof. oyuncularda birbirlerini taklit etme merakı çok biri yeni bir şampiyonda başarılı olunca herkes onu taklit ediyor haa çok op çok op diye.urgotun en iyi iş yapacağı takım full ad takım yani gözükapalı karşıdaki rakibi görmeden ilk pick urgot seçmek mantıksız diyorum ve şuan metada mobil adcler daha iyi gibi çünkü adc ile sürekli hasar vermen lazım tank metası sonuçta o yüzdenden olabildiğince pozisyon alıp korunmalsın.Özet olarak ben urgot alıncaksa morgana sup ile alınmalı diyorum.

edit:eğer iş şampiyonlarda değil oyuncularda olsaydı sürüyle şampiyon görürdük neden hep aynı herolar var neden meta diye birşey var hiç düşündünmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonza yi -- 11 Mayıs 2015; 6:32:05 >

• bonza yi B kullanıcısına yanıt
    Bence alakası yok finale gelene kadar 50 tane maç oldu ve first pick Urgot hiçbirşeyi değiştirmez çünkü güçlü champ demişsin mobil champlar lazım ne alakası var normalde Ezreal'a imkansız kastırmamaları gerekiyordu EDG nin orada hata yaptılar ve free diye tabir ettiğimiz early safhada 3 kill aldı orada o 3 killi Urgot alsaydı bak bakalım neler oluyordu şu konu da haklı olabilirsin Urgot laning phase de yanına biraz daha defansif support lazım hero agro olabilir ama kaçış mekaniği yok arkadaşın da dediği gibi orada o picki yaptıran adamlar analistler uzmanlar yani kafasına göre bir pick yok belirli bir takım kompozisyonu kuruluyor ve ona göre champlar seçiliyor Urgot Siviri de çok rahat counterleyebilecek bir ad carry sezon maçlarında CJ Entus'dan Space'yi takip ettiysen izlediysen Urgot'un nasıl oynanacağını görürdün o ultisi inanılmaz efektiv birşey sadece düzgün ellerde oynanması gerekiyor Bang da çok kaliteli bir oyuncu ama bu turnuva da özellikle Urgot ile çok hata yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: Khet

Bence alakası yok finale gelene kadar 50 tane maç oldu ve first pick Urgot hiçbirşeyi değiştirmez çünkü güçlü champ demişsin mobil champlar lazım ne alakası var normalde Ezreal'a imkansız kastırmamaları gerekiyordu EDG nin orada hata yaptılar ve free diye tabir ettiğimiz early safhada 3 kill aldı orada o 3 killi Urgot alsaydı bak bakalım neler oluyordu şu konu da haklı olabilirsin Urgot laning phase de yanına biraz daha defansif support lazım hero agro olabilir ama kaçış mekaniği yok arkadaşın da dediği gibi orada o picki yaptıran adamlar analistler uzmanlar yani kafasına göre bir pick yok belirli bir takım kompozisyonu kuruluyor ve ona göre champlar seçiliyor Urgot Siviri de çok rahat counterleyebilecek bir ad carry sezon maçlarında CJ Entus'dan Space'yi takip ettiysen izlediysen Urgot'un nasıl oynanacağını görürdün o ultisi inanılmaz efektiv birşey sadece düzgün ellerde oynanması gerekiyor Bang da çok kaliteli bir oyuncu ama bu turnuva da özellikle Urgot ile çok hata yaptı

rgot Siviri de çok rahat counterleyebilecek bundna sonrasını okumadım

• bonza yi B kullanıcısına yanıt
    Önemli değil var olan oyun bilginle kalırsın okumaman senin aleyhine beni ırgalayan birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khet -- 11 Mayıs 2015; 8:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khet

Önemli değil var olan oyun bilginle kalırsın okumaman senin aleyhine beni ırgalayan birşey yok

lig ne?
  • Sen bu urgota taktın iyice ama serilerin ilk maçında edg de first pick urgot yapmıştı. Turnuvanın çoğu maçında fp urgot oldu adamlardan dahamı iyi biliyorsun? yok morgana alırlar urgot alırsan falan filan sorun heroda değil bang iş yapamadı her oyuncu her oyun iyi oynayacak diye bir kaide yok. Ha şöylede bir şey var urgot ezrealden çok çok daha sağlam pickti şu turnuva boyunca ezreal aldığın her oyunda boş beleş feedlenip oyun taşıyamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonza yi

ilk pick urgot alırsan morgana maokai alıp ağzına ederler bu kadar basit aga

Bos bos konusmayin sanki maokai morgana sadece karsisi urgot alinca kafasina vurmak icin alinan sampiyonlarmis gibi diger adclere karsi ikiside useless demi?
    O kullandigin maddeleri birak artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimkinin kafası
  • Urgot koridorda güclü ayrıca tflerde savasin kaderini degistiriyor urgot alinmasinin sebebi anti tank icin cunku vayne kirilgan zaten 2 tane anti tank adc var vayne ve urgot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • urgot şu metada bence de çok mantıklı bi seçim değil. evet kendine göre güçlü yönleri var şu anki oyunda ne düşündüklerini de bilmiyorum ama tank metası adc m de tank olsun erimesin diye bi mantık ne kadar doğru. bu kadar tank varken vayne in picklenmemesine anlam veremiyorum.
  • urgot adc degildir anti adc dir.
  • Karşıda engage yapabilecek kimse yoktur, anca öyle alırım (!)
  • Urgotun iyi bir seçim olmadığını düşünüyorum adc olayı bitirdi çünkü lb den başka hasar çıkaran şampiyon yoktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.