Şimdi Ara

Uşak tıp h.o

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kütahya tıp gelmezse uşak tıpa gidecem. Yeni fakülte bakalım neler yaşıcaz. Hayırlısı olsun. Mf3 14236

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olm bu yeni fakültelerin en önemli özelliği ilk girenle son giren arasında çok fazla puan farkı olacak :D

• .koter. kullanıcısına yanıt
    Olabilitesi yüksek olay. Benim bir arkadaşım geçen sene kırşehir tıp kazandı gitti. Yeni fakülte. Ameliyata girmiş. Bana diyo hangi fakülte öğrencisinin eline bu fırsat geçmiştir diye. Haklı da. Yeni fakültelerin bir çok fırsatı oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezunuz kardeş

Olabilitesi yüksek olay. Benim bir arkadaşım geçen sene kırşehir tıp kazandı gitti. Yeni fakülte. Ameliyata girmiş. Bana diyo hangi fakülte öğrencisinin eline bu fırsat geçmiştir diye. Haklı da. Yeni fakültelerin bir çok fırsatı oluyor

Dediğin doğru öğrenci sayısından kaynaklı olabiliyor ancak ortada oturmuş bir sistem yok. Hoca yok bina yok maket yok derslik yok.

• quote:

ortalama bütün fakültelerde hocalarla konuştuğunda sana bu fırsatı veriyolar. yeniyle pek alakası yok.
    Uşak kendi şehrinde eğitim verceğini duyunca ısındım nedense. Minumum gerekleri karşılamışlardır diye düşünüyorum. Hatta ve hatta fakülte dekanıyla konuşma fırsatım oldu. Kampüsün içinde bina ayarlamışlar. 40küsür hoca ataması yapılmış. 1. 2. 3. Sınıf derslerinde hoca eksiği yokmuş. Siz 4 5 6 ya gelesiye o bölümlerde tamamlancak devletle anlaşmamız var dedi bana. Sıralamam da beklediğimden düşük gelince ve evede yakın olunca ısındım. Yaşadığım şehirde ege bölgesinde. Bakalım hayırlı olsın

• aqustine kullanıcısına yanıt
    Valla 1. Dönemde ameliyata girmek için Joseph sosa falan çekmen lazım hocaya. Yeni fakülte olmasının avantajı muhakkak olmuştur diye düşünüyorum

• quote:

Valla 1. Dönemde ameliyata girmek için Joseph sosa falan çekmen lazım hocaya. Yeni fakülte olmasının avantajı muhakkak olmuştur diye düşünüyorum

eskişehirde okuyorum. sadece hocaya gidip ameliyata girebilir miyim demek yetiyo. ve sadece 1 hoca değil farklı bölümdeki hocalara da desen aynı güzelliği gösteriyorlar bi şey çekmene gerek yok. yeni fakülte çok sıkıntı bi durum böyle şeylerle kendini avutma sadece :)
  • aqustine kullanıcısına yanıt
    Kendimi niye avutayım ki? Sıralamam düşük geldi beklediğimden. Ama olan oldu şuan elimdeki imkanlarla en iyisini ortaya koymak. Arastırıp inceledim. Erzurum sivas gibi köklü üni yerine uşak yazmaya karar verdim. Ve biliyorum yeni fakültenin bir çok eksiği olmasının yanında bir çok artısı da var. Sen buna niye takıldın anlamıyorum? Konuya girip yeni fakültenin artısı yok diyosun. Hayır elimde olan imkan buydu. Araştırdım kendimce ve böyle düşünüyorum. Böyle düşünen bir sürü fakülte öğrencisiyle de konuştum. Bi sen okumuyon yani

Mezunuz kardeş kullanıcısına yanıt
    Uşak Niğde Aksaray Amasya Kastamonu kaç binlerde kapatırlar sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinkmanjesse -- 25 Temmuz 2017; 15:50:43 >
  • Mezunuz kardeş kullanıcısına yanıt
    Kütahyada da giriliyor ameliyatlara 1.sınıfta

• quote:

Kendimi niye avutayım ki? Sıralamam düşük geldi beklediğimden. Ama olan oldu şuan elimdeki imkanlarla en iyisini ortaya koymak. Arastırıp inceledim. Erzurum sivas gibi köklü üni yerine uşak yazmaya karar verdim. Ve biliyorum yeni fakültenin bir çok eksiği olmasının yanında bir çok artısı da var. Sen buna niye takıldın anlamıyorum? Konuya girip yeni fakültenin artısı yok diyosun. Hayır elimde olan imkan buydu. Araştırdım kendimce ve böyle düşünüyorum. Böyle düşünen bir sürü fakülte öğrencisiyle de konuştum. Bi sen okumuyon yani

Arastırıp inceledim. Erzurum sivas gibi köklü üni yerine uşak yazmaya karar verdim.
    Büyük hata yapıyorsun
  • SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    Neden peki açıklayabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mezunuz kardeş -- 25 Temmuz 2017; 17:22:7 >
  • Mezunuz kardeş kullanıcısına yanıt
    Gelme buraya yada istersen kendin gel gör

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.