Şimdi Ara

Usb Aygıtı Tanınmadı Uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son 3 gündür bilgisayarıma hiç bir usb aygıt takmamama rağmen durup dururken "usb aygıtı tanınmadı" bu bilgisayara takılı usb aygıtlardan birisi çalışmadığından windows aygıtı tanıyamıyor. Bu sorunu çözmede yardım almak için bu iletiyi tıklayın.

Diye bir uyarı alıyorum. Sürekli 2 dakikada bir uyarı görünüp, kayboluyor...

Bunu nasıl çözebilirim?

• usb ile bağlı aygıtın varsa onlada problem olabilir.(klavye mouse vb). Onları iptal edip veya değiştirip deneyebilir misin?
  • aynı zamanda anakartın usb portlarında bir problem olabilir, bazen topraklama probleminden veya kasadaki kaçaktan da bu tarz problemler ile karşılaşılabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsizkahraman

Merhabalar,

Son 3 gündür bilgisayarıma hiç bir usb aygıt takmamama rağmen durup dururken "usb aygıtı tanınmadı" bu bilgisayara takılı usb aygıtlardan birisi çalışmadığından windows aygıtı tanıyamıyor. Bu sorunu çözmede yardım almak için bu iletiyi tıklayın.

Diye bir uyarı alıyorum. Sürekli 2 dakikada bir uyarı görünüp, kayboluyor...

Bunu nasıl çözebilirim?

aynı şey bendede olmuşştu portlarda sorun var demişlerdi elektrik alıyor cihaz ama makine görmüyordu saçma bişey birde biostan bana portların açık olup olmadığına bakın demişlerdi ama nasıl oluyor bilmiyorum bilen varsa belki yardımı olur.

• Söylemeyi unutmuşum pardon. Benim kullandığım Desktop değil laptop. Ve hiç bir usbyi kullanmıyorum ancak zaten donanımlara baktığımda 4 adet usb port var hepsi düzgün çalışıyor o uyarı çıktığında 5.port ekleniyor sonra kalkıyor yani olmayan bir port oluşuyor gibi
  • Sanal olarak vm yapiyor olabilir.
    gene de virus ihtimaline karsi bilgisayarinizi taramanizi tavsiye ederim.
  • Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.