Şimdi Ara

USB Girişleri ve Bluetooth çalışmıyor.Yardım edebilecek varsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba hemen sorunuma geçmek istiyorum çünkü yeterince canımı sıktı:

Öncelikle bilgisayarımın markası ve modeli: TOSHIBA SATELLITE L850-1RJ bilgisayarımı ilk aldığımda kusursuz bir şekilde çalışıyordu ve windows 8 kuruluydu.Belli bir süre sonra farkettim ki USB 3.0 portları çalışmıyor, başlarda çalışıyordu aniden bozuldu. (2 tane USB 3.0 portu var 1 tane USB 2.0 portu var). Neyse diyip devam ettim 1 port zaten işimi görüyordu mouse kullansam yeter diyordum.Geçenlerde yaklaşık 10 gün önce son kalan USB girişim de arıza vermeye başladı. Hiçbir şey takılı olmamasına karşın bilinmeyen aygıt uyarısı veriyor.Bilgisayar yere paralel pozisyondayken çalışmıyor ama biraz eğim verince çalışıyor o port. (burdan anlıyorum ki hata donanımsal).
    ilk sorum şu USB3.0 portlarını kendine getirmenin bir yolu var mıdır? onlar hiçbir şekilde çalışmıyor çünkü (elektrik veriyor ama veri aktrımı yok.)

Daha sonra mousesuzluk canıma tak edince bilgisayarın usbi olduğunu hatırladım ve gidip bir bluetooth mouse aldım ama o da ne? Bluetoothum kaybolmuş 2-3 senedir kullanmıyordum şuan AYGIT YÖNETİCİSİNDE BİLE bluetoothumdan eser yok eridi mi acaba diye düşünmedim değil. Ne yapabileceğim konusunda bir fikri olan var mı bluetooth arızası da donanımsal mıdır?

Çok uzun oldu tek tek okuyan herkese sonsuz teşekkürlerimi ederim.!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.