Şimdi Ara

ustatlara soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar silkroada basladım ve fire oldum ama yanında bi skill daha acayım mı acarsam hangisini acayım ya da sadece fire gıtsem nası olur????

BİR soru daha bu itemleri sakladıgımız yerde equıpment in yanında expand war ne ıse yarıo ve ben alps da bole bısı gordum venıce serverında yok tu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 8 Temmuz 2006; 1:02:19 >

• ilk olarak hangi silaha gore fire a basladın?kullandıgın silaha gore verdigin buyu skili onemlidir..forumda biraz arastırma yaparsan hangi silaha ne buyu vermen gerektigini bulursun..ikinci olarakda expand dediğin sey inventoryne sonra dan eklenen fazladan yerdir..ilerleyen lvl larda cok ihtiyac duyuluyor..inventoryne expand kısmını gorevlerle ekliyorsun.lvl10-lvl30 ve lvl60 da bunların gorevleri var..forumda gorev kısmında sanırım buda vardır
  • silahim spear soylemeyı unutmusum istesem fire yi de degısrıte bılırım cunku fire da cok wer medım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemo07 -- 8 Temmuz 2006; 1:34:22 >
  • yanına light açabilirsin ama kesinlikle sp farm yap yok daha çok acemiyim dersen spear yerine glavie kullan sadece fire kas....
  • Fire lighting birlikte kas. Biraz sp farm yaparsan rahat edersin. Bence 30 dan sonra sowrd a dön. Kalkan çok rahatlatıo char ı.
  • arkadaşım sen bana int ve stryi nası dağıttığını lwlini söyle ben sana neler yapman gerektiğini sölim
  • Fire ın yanında lighting güzel olur ınventory görevi expant ı sağlar lvl 5 den sonra jin jin den alırsın 10 slot gelişir inventory in fire ın el yakmasını nuker olmuşundur inşallah spear... ama nukerlerini lighting den aç çünkü daha atack power ı yüksek fire da kullanabilirsin bu biras göreceli o kadarda farketmez ama el yakmasını kesin fire kullan.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.