Şimdi Ara

üstün başarılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda basarilar diye bir bolum var turkce aciklamasini aradim heryerde ama bulamadim bana yardimci olursaniz sevinirim nereden bulabilirim bu listenin turkcesini?

• bence sozluk kullanarak tek tek bak
    bir işe yaramış olur böylece oyun oynamak ingilizcen ilerler
  • o dedigini zaten yapiyorum fakat bazi gorevlerin cevirisinde yetersiz kaliyor
  • Listenin bildiğim kadarıyla tam türkçe hali yok ama MonsterMMORPG'nin de dediği gibi sözlük kullanarak hemen hemen hepsini kendin çevirebilirsin.
    ,yalnız hepsini yapmaya kalkma ayların heba olur
  • http://diablo3tr.mmolog.net/803/genel-bilgiler/diablo-3-achievements-turkce/

Bi'kısmını yukarıdaki linkten bulabilirsiniz.

Sözlükten çevirisini yapamadığınız diğer archievement'ler için de buradan yardımcı olabiliriz.

İyi oyunlar.
  • tesekkurler layneth cok isime yarayacak sagol.
  • Bu archivementi neden yapamiyorum? challenges act3 deki ; Tear Down This Tower – Let the Siegebreaker Assault Beast destroy all of the towers near the Demon Gate. turkce cevirisinde Bu Kulesi Down Gözyaşı - Siegebreaker Assault Beast Demon Kapısı yakınında kulelerin hepsini yok edelim. diyor Siegebreakera 6 kuleyide yiktirtiyorum ama archivement gelmiyor sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar84

Bu archivementi neden yapamiyorum? challenges act3 deki ; Tear Down This Tower – Let the Siegebreaker Assault Beast destroy all of the towers near the Demon Gate. turkce cevirisinde Bu Kulesi Down Gözyaşı - Siegebreaker Assault Beast Demon Kapısı yakınında kulelerin hepsini yok edelim. diyor Siegebreakera 6 kuleyide yiktirtiyorum ama archivement gelmiyor sebebi ne olabilir?

6 dan fazla var diye hatırlıyorum. ben de deli gibi achi kasıyordum bi ara.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.