Şimdi Ara

UYDUDAN İNTERNETE BAĞLANMAK HAKKINDA yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bilgisarımla uydudan legal olarak geniş band internete bağlanmak istiyorum.bunun servis sağlayıcı firmaları varmı acaba yada yurt dışındaki firmalara nasıl başvurabilirm.Bunun hakkında bigisi olan yardımcı olursa şimdiden teşekkürler...

• feto cok tavsiye etmemekle birliktewww.europeonline.com/tr
  • tşekkürler tavsiye etmem derken?
  • yani limitler falan var. hizi ve olanaklari inanilmaz ama biraz pahali limitine gore. bide tek yon cift yon meselesi var. tek yon denilen sadece download yapar. yani bi sitede geziyosan surf yapiyosan o zaman uploadi yine karasal bi internetten yapman lazim. yani dial-up ya da adsl olmasi lazim yine. dert biraz. cift yonlu ise zaten farkli donanimlar gerektiriyo ve kisiler kullanim icin diil.

sen siteyi biraz incele, sonra gene istersen konusuruz...
  • ilgin için teşşekkürler.durum şu arkadaş kıbrısta internet cafe açnayı dşnüyor ve orda adsl yok.en cazip bağlantı şekli uydudan internet o yüzden uygun bir şey bakıyorum.Kota uygulamayan ve adetli bağlantı yapabileceğim çift yönlü bir bağlantı maliyeti çok aşırımı yüksek olur acaba?Yeterince yabncı dilim olmadığı için burdan yardım almak istiyorum zira sitelere bakıyorum çoğu yabancı dil ingilizce,almanca v.s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feto123 -- 18 Mart 2006; 12:10:39 >
  • simdi kardes cift yonlu uydu internetini gercekten cok buyuk firmalar kullaniyor yani kobiler icin uygun diil. hem donanimsal yani canak lnb ve baglanti arabirimleri buyuk paralar, hem de baglanti ucrtleri buyuk paralar. aylik 50 milyona adsl kablo mevzusu varken uyduda bu fiyatlar 300 € civarlari cift yonlude. o yuzden mantikli bi yatirim olmaz bence. superonlinenin uydu internet destegi vardi bide barracuda adinda mevzu. istersen detayli arastir ama dedigim gibi kardes durum budur...

sana kolay gelsin...
  • slm kardeş .Şimdi 300 euro flan demişşsin biz o fiyata dünden razıyız.Çünkü dediğim gib kıbrısta lazım bize internet ve orda 512kb bağlantı için 1000 dolar civarı paralar istiyorlar.Bana burda en uygun hizmet verecek firmanın adresi lazım çift yönlü uydu olacak kurulum maliyeti nedir nasıl olur.Tmam pahalı ama lazım bize..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.