Şimdi Ara

Uydunet üyelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar... Yeni bir eve taşınacağım... Taşınacağım eve telefon hattı bağlatmak istemiyorum.... Çünkü telekoma sırf internet için ekstra 20 tl vermek istemiyorum.... Binada zannedersem kablo tv hattı mevcut... Çünkü türksat kutusunu gördüm bina girişinde...

Sormak istediğim; uydunet abponeliği için KABLOTV abonesi olmak şartmı? Yoksa sadece uydunet aboneliği oluyor mu?

• evet şart

eğer normal uydu ya da karasal anten kullanıyorsan Teledünyaya da abone olmanı öneririm. aylık 9,5 tl, çok güzel belgesel, spor kanalları var.

Teledünya 9,5 tl + Uydunet 1 mpbs 36 tl. toplam 45 tl çok uygun bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoz85 -- 7 Haziran 2010; 2:02:27 >
  • Teledünya için birde200küsür lira cihaz parası veriliyormuş sanırım öyle değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airgunshooter

Teledünya için birde200küsür lira cihaz parası veriliyormuş sanırım öyle değilmi?

yok hocam 200 tl değil

HD cihaz 105 TL, kurulum ve aktivasyon ücretsiz.

Ayda 9,5 TL ye NG, NG Wild, Eurosport, TRT ve BBC kanallarını HD olarak izleyebiliyorsunuz. 2010 Dünya Kupası da dahil buna ...

http://www.teledunya.net/settop.html

SD kutu da 85 TL imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtylmz07

evet şart

eğer normal uydu ya da karasal anten kullanıyorsan Teledünyaya da abone olmanı öneririm. aylık 9,5 tl, çok güzel belgesel, spor kanalları var.

Teledünya 9,5 tl + Uydunet 1 mpbs 36 tl. toplam 45 tl çok uygun bence

sınırsızmı internet
  • İnternet sınırsızda. Teledünya abonelik için 43 tl diye diye birşey duydum inşallah doğru değildir. bende uydunete geçmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.