Şimdi Ara

uygun fiyatlı fotoğraf makinesi önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, çok uzun süredir donanımhaber okuyucusu bir kişi olarak yardım edeceğinizi düşündüğüm bir konuyu sorayım dedim. amaç olarak yurtdışı-yurtiçi gezilerim esnasında kullanacağım, blogum için yeterli pozları çekmesini dilediğim bir fotoğraf makinesi bakıyorum. Her ne kadar telefonumun kamerasıyla güzel işler çıkarabilsem de-kendi çapımda-, sizler kadar profesyonel olmadığım gibi bu konuya dair pek de fikrim yok bu yüzden bütçemi 200 civarı tutmayı planlıyorum-öğrenciyiz ağbi-, alırken nelere dikkat etmem gerekir hatta şu makineleri öneririm derseniz daha yararlı olur. Sanırım pilli ve harici sd kartı olabilecek bir makine olması benim uzun süreli gezilerim için çok daha işe yarar olacak, mümkünse önerileriniz veya alternatiflerinizi alabilirim.
    not: bir iki ay bekleyebilirim kampanya vs olabilir diyebilirseniz.

Teşekkürler, iyi forumlar

bir arkadaş şu ürünü önerdi ne dersiniz onu da ayrıca sorayım:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-fujifilm-finepix-f47-fd-sifir-kutusunda-111822822/detay

edit: bütçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk_bjk_92 -- 12 Şubat 2013; 22:22:19 >

• en ufak bir fikir belirtebilecek olan yok sanırım
  • buradaki herkes, en az 20 bin tl'lik makineler kullandıkları için tenezzül etmiyorlar belki de.

şu da olabilir: hasbelkader sahip oldukları makineler ile hava atmakla meşgul de olabilirl
    er.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

buradaki herkes, en az 20 bin tl'lik makineler kullandıkları için tenezzül etmiyorlar belki de.

şu da olabilir: hasbelkader sahip oldukları makineler ile hava atmakla meşgul de olabilirl
    er.

Saçmalamışsınız. Kimse buraları 7/24 gezecek ve herkese anında cevap verecek diye bir şart yok. Müşteri hizmetleri yetkilisi değiliz sonuç olarak. Anında cevap almak isteyen bu tür durumlar için açılmış sabit başlıkları gezebilir de.

Sorunuza cevap olarak

Canons a2300

Panasonic DMC- S2

Veya Canon sx serisi bir model işinizi görecektir.

• tavsiyeleriniz için teşekkürler

şu bahsettiğiniz sabit başlıkların linkini paylaşsaydınız çok makbule geçerdi (tabi güncel olmadıktan sonra pek faidesi olmayabilir ama).
  • PANASONIC Lumix DMC-LZ20
    Arkadaşlar makine nasıldır_?
  • bütçenizi biraz artırıp sx 150 bakablirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

buradaki herkes, en az 20 bin tl'lik makineler kullandıkları için tenezzül etmiyorlar belki de.

er.

arkadas bu siteyi alisveris sitesi bizi de burada gorevlo falan zannetti herhalde. Bi de laf soylemis bize. Sen verilen tavsiyeleri dikkat etmiyorsun zaten ne diye burada laf soyleme ihtiyaci duydun ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_bjk_92

tavsiyeleriniz için teşekkürler

şu bahsettiğiniz sabit başlıkların linkini paylaşsaydınız çok makbule geçerdi (tabi güncel olmadıktan sonra pek faidesi olmayabilir ama).

bu konuda çıkar çıkmaz üst taraftan aşağıya doğru " Makine tavsiyeleri" ile ilgili iki ayrı konu mevcut. Bunlardan bir tanesi benim açtığım DSLR sistemler için diğeri ise arandur un açtığı kompak makinelerle ilgili olan konu. İncelerseniz muhtemelen sizin belirttiğin fiyatlardaki makinelerden tavsiye edilenini bulacaksınız.

Kompak ile ilgili olan

http://forum.donanimhaber.com/m_56522900/mpage_43/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: traveller10

bütçenizi biraz artırıp sx 150 bakablirsiniz

sx 150 nin tarzını begenmiyorum dslr like olsun istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatov_60

quote:

Bahsettiğiniz bütçe daha iyisini bulamazsınız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berbatov_60

quote:

Bahsettiğiniz bütçe daha iyisini bulamazsınız

Almanyada 150 euro ya buldum bahsettiğim makineyi ancak sadece almanya garantsi oldugu için vazgecmek zorunda kaldım :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.