Şimdi Ara

Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
20
Favori
30.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şokta prima büyük paketler indirimde. Yeniyıl+ mobil+ şok cüzdan kampanyası güzel kombo oluyor. Prima aktif 4 numara 88li.

Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 26 Aralık 2017; 12:44:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Arkadaşlar herkes altın alıp puan kazanma peşinde.

Geçen yeni bildirim vardı ekstremde. Kötü niyetli puan kullanım tespitinde tüm puanlar silinecek diye. Gerçi hiç altın almadım ama zaten genelde “zihnet hariç” diye GG ve HB’de prosedür mevcut. Buna rağmen üye işyeri diye kuyumculardan altın alıp beleş puan kazananları uyarmak isterim. Sırf bu yüzden dahi Şoktan’tan akbil yada Özdilek’ten sigara bile almıyorum artık.

aferin uslu çocuk. hep böyle uslu olursan kim bilir belki şirinleri bile görebilirsin.
  • altunok74 A kullanıcısına yanıt
    Yatıyor hocam.
  • Kuyum dahil olan kampanyaya,üye işyeri kuyumculardan alıp beleş puan kazanıldığını söyleyen aklını seveyim

• Bim den deneyip puan alan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Bim den deneyip puan alan oldu mu?

Hocam dikkatinizden kaçmış zannedersem 3-5 arkadaş dahil olduğunu yazmışlardı..ki ben de işlemi yapıp kampanyaya dahil olduğuna şahit oldum...

• aynı gün içinde farklı migroslardan 100 er 100 er hediyemkarta yükleme yapıp daha sonra hediyemkarttaki bakiyeyle cep telefonu alabiliyor muyuz? hediyemkart elektronik ürünlerde geçerli midir?
  • Vakıfbank worldkartta ne kadar worldpuan var nasıl öğrenebilirim

• N11 den yapılanlar kampanya ya dahil olmuyor mu şimdi kesin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWEST -- 26 Aralık 2017; 17:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

aynı gün içinde farklı migroslardan 100 er 100 er hediyemkarta yükleme yapıp daha sonra hediyemkarttaki bakiyeyle cep telefonu alabiliyor muyuz? hediyemkart elektronik ürünlerde geçerli midir?

Ben geçen yıl almıştım,bildiğim kadarıyla şu anda bir kısıt yok,alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

quote:

Bim den deneyip puan alan oldu mu?

Hocam dikkatinizden kaçmış zannedersem 3-5 arkadaş dahil olduğunu yazmışlardı..ki ben de işlemi yapıp kampanyaya dahil olduğuna şahit oldum...

Teşekkür ederim. Birkaç sayfa geriye doğru baktım mesajlarda göremedim. Belki de dikkatimden kaçtı dediğiniz gibi.

• Bir de migrostan hediyem kart aldım iki tane ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim. Kartlar kaybolsa ya da kırılsa filan gitti içindeki paralar 🙁

• Cocukmarket dün denendi puan geldi sms ile bildirim bilginize

• quote:

Bir de migrostan hediyem kart aldım iki tane ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim. Kartlar kaybolsa ya da kırılsa filan gitti içindeki paralar 🙁

Kartın numarasını kaydedin veya fotosunu alın. Kaybolursa migros sanal markette sorunsuz bir lekilde kullanoıırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

quote:

Bir de migrostan hediyem kart aldım iki tane ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim. Kartlar kaybolsa ya da kırılsa filan gitti içindeki paralar &#128577;

Kartın numarasını kaydedin veya fotosunu alın. Kaybolursa migros sanal markette sorunsuz bir lekilde kullanoıırsınız.

İşin kötüsü sanalmarket yok burda😣

Kart nosu ile kasada kullanamaz mıyız peki?

• nfc özelliği olan telefonumun simkart yuvası bozuk, simkartsız nfc ile ödeme yapabilir miyim migrostan?
  • Gittigidiyor dahil miydi?

• quote:

nfc özelliği olan telefonumun simkart yuvası bozuk, simkartsız nfc ile ödeme yapabilir miyim migrostan?

Sim le değil internetle alakası var wi-fi den acarsin olur

• biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Gg elektronik olduğu için dahil değil h.buradada dahil değil

• quote:

nfc özelliği olan telefonumun simkart yuvası bozuk, simkartsız nfc ile ödeme yapabilir miyim migrostan?

Nfc için banka uygulaması gerek. Kullanabilmek içinde internet

İki cihazla gidecen birinden internet paylaşacan, sim kart yuvası bozuk olanla kullanacan.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.