Şimdi Ara

Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
20
Favori
30.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros ve LC Waikiki'den hediye kart yüklemesi yaparak puanları kazanabilirsiniz. Bu şekilde yaparsanız puan kazanacağım diye ihtiyaç dışı harcama yapmamış olursunuz. Yüklediğiniz TL'leri zaman içinde uygun kampanyalar ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda harcayabilirsiniz. Vakıftan katılım yapan arkadaşlar LC'den yapacakları harcamaları 3x150 TL olarak yaparlarsa ilave 30 puan kazanmış olurlar.
  • Ankagross word üye iş yeri değil. o yüzden boşuna alış veriş yapmayın.

Ben genellikle migroslardan mobil ödeme ile ön ödemeli karta bakiye yüklemesi yapıyorum ve daha sonra ön ödemeli kart üzerinden harcamalarımı yapıyorum. İşlem başına 2 tl alıyorlar ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mete_bey -- 24 Aralık 2017; 21:56:16 >
  • Vakıfbank pos u üye işyerinden her gün 100 tl çekiyorum hiç bi zaman puan kazandınız diye slipin altında yazmıyor.puan yatmadığı zaman arıyorum her defasında yükleniyor:)) vakıf benden ben vakıftan biktim ama yapacak bi şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altungold ve cephaneci den yapılan alışverişler gecerli değil. Denendi. Online altin alıp puan kazanan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

Altungold ve cephaneci den yapılan alışverişler gecerli değil. Denendi. Online altin alıp puan kazanan var mı

+1

• soyken kullanıcısına yanıt
    bende merak içinde bu soruya cevap arıyorum buldunuzmu bir yer hocam??
  • oceanx35 kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: cacagri

bende merak içinde bu soruya cevap arıyorum buldunuzmu bir yer hocam??

Maalesef yok.
  • An için bu kampanya kombo durumum şudur:

Yargıcı 250 lira(internet)= 50 Yargıcı+21 En uzun gece
    (kampanyanın ilk 100 liralık prosedürü)

1-100 Özdilek 18

2-100 Özdilek 18

3-100 Özdilek 18

(Özdilek’ten de 300’e 40)

Toplam 550 lira ile; 50+21+54+40=165 lira!

4, 5 ve 6 için ayın 31’ine kadar kombo bana uygun yok. Şimdilik bu haliyle rekor zaten ve temassız olayım olmadığı halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 25 Aralık 2017; 19:40:16 >
  • Kaxanilan puanlar slipte cikiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Vakıfbank pos u üye işyerinden her gün 100 tl çekiyorum hiç bi zaman puan kazandınız diye slipin altında yazmıyor.puan yatmadığı zaman arıyorum her defasında yükleniyor:)) vakıf benden ben vakıftan biktim ama yapacak bi şey yok

Hocam ben de world postu olan işyerinden muyum alışverişi yaptım. Slipin altında vakifbank yazıyor ve world puan bilgisi mevcut. Az önce müşteri hizmetlerini aradığımız bu alışverişlerinin geçerli olmadığını hapı kredi postalarından çekim yaptırmak gerektiği söylendi.

• duygusal4802 D kullanıcısına yanıt
    Hocam slipte çıkıyor. Sanırım çıkmadığı zaman o işyeri world uyesi olmamış oluyor ve harcaması kabul edilmiyor. Bankadan teyit alın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

An için bu kampanya kombo durumum şudur:

Yargıcı 250 lira= 50 Yargıcı+21 En uzun gece

1-100 Özdilek 18

2-100 Özdilek 18

3-100 Özdilek 18

4, 5 ve 6 için ayın 31’ine kadar kombo bana uygun yok. Şimdilik bu haliyle rekor zaten ve temassız olayım olmadığı halde.

21 puanlık en uzun gece sadece seçili internet sitelerinde geçerliydi. Önline alışveriş sitelerinde yargıcı var mıydı hatırlamıyorum. Mağazadan alışveriş yaptıysanız geçerli olmuyor.

• royals R kullanıcısına yanıt
    yargici.com.tr vardı. Yalnız saat 17:00’den sonra kuralı varmış) Henüz fark ettim) Benim alışveriş 16:38))))) 21 puan işi yatar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 25 Aralık 2017; 19:48:54 >
  • quote:

1-100 Özdilek 18

2-100 Özdilek 18

3-100 Özdilek 18

özdilekteyim.com market bölümünde 150 TL alışveriş yaptım gelen giden olmadı. özdilekteyim.com geçerli değil mi acaba? Ayrıca özdilekteyim.comdan 150 TL; özdilek mağazadan 150 lira alışveriş yapsak 300/40 kampanyasından yararlanabilir miyiz?

• Özdilek benim fiziki pos. Online konusunda yok bilgim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emresarı

quote:

1-100 Özdilek 18

2-100 Özdilek 18

3-100 Özdilek 18

özdilekteyim.com market bölümünde 150 TL alışveriş yaptım gelen giden olmadı. özdilekteyim.com geçerli değil mi acaba? Ayrıca özdilekteyim.comdan 150 TL; özdilek mağazadan 150 lira alışveriş yapsak 300/40 kampanyasından yararlanabilir miyiz?

Özdilekteyim.com da 150/30 kampanyası vardı birde 100 e 18 kampanyası dahil oluyor diye biliyorum. En uzun gece kampanyasında özdilekteyim geçerli değilmiş yani listede adı yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: imorh528

quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Vakıfbank pos u üye işyerinden her gün 100 tl çekiyorum hiç bi zaman puan kazandınız diye slipin altında yazmıyor.puan yatmadığı zaman arıyorum her defasında yükleniyor:)) vakıf benden ben vakıftan biktim ama yapacak bi şey yok

Hocam ben de world postu olan işyerinden muyum alışverişi yaptım. Slipin altında vakifbank yazıyor ve world puan bilgisi mevcut. Az önce müşteri hizmetlerini aradığımız bu alışverişlerinin geçerli olmadığını hapı kredi postalarından çekim yaptırmak gerektiği söylendi.

Hocam abartısız 7 veya 8 kez aylık 50 liralık puan meselesi varya 6×100 gıda alışverişine hic birinde yatmadi hepsinde kayıt açtırdım hep yattı:)))

• belirtilen internet siteleri harici yapılan işlemler kampanyaya dahil olmuyor mu?
    ben Epttavm den dün ve bugün 100 TL üzeri sipariş verdim. kampanya detayını iyi okumadım galiba. :(
  • Migros hediyem karta 100 tl yüklesem yapıkeredi World karttan, puan yatar mı?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.