Şimdi Ara

Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
20
Favori
30.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdeminal

Arkadaşlar boyner de online alışveriş yapacağım da 18 puan için ekstra bir şey yapmamız gerekir mi ? Masterpass harici sorun oluyor mu ?

boyner oluyor sıkıntı yok
  • A101 gecerli degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar migrostan hediye kart alıp 100 TL bakiye yükleme yaparsınız ve ödemeyi de mobil ödeme şeklinde yağtığınızda 28 TL puan kazanabilirsiniz, az önce denendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alenes

quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

hotiç mağazasından iki tane ayakkabı alıcam. ikiside 100 tl üzeri. şimdi ayrı ayrı yapı kredi posundan çektirirsem 18 tl puan gelicek mi ? aynı gün için arka arkaya aynı mağazandan olursa sorun olur mu ?

Ayni gün ayni mağazadan yapmayın.

Farkli günlerde aynı mağazadan yaparsak oluyor ama degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

Arkadaşlar migrostan hediye kart alıp 100 TL bakiye yükleme yaparsınız ve ödemeyi de mobil ödeme şeklinde yağtığınızda 28 TL puan kazanabilirsiniz, az önce denendi.

28 tl puanı nasıl kazanıyoruz 18 tl degilmiydi

• fotografya kullanıcısına yanıt
    18 yılbaşı + 10 mobil ödeme kampanyasından toplamda 28 oluyor.

• Bugün kuyumdan alışveriş yaptım ama kampanyaya katıldım sanıyordum katılmamışım. Alışverişi yaptıktan sonra kampanyaya katılsak olur mu aynı gün içinde?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz kampanya başlangıç tarihinden son güne kadar herhangi bir gün katılım sağlayabilirsiniz, o tarih aralığında mı alışverişiniz sistem sadece ona bakıyor, problem olmadan puan yatar.
  • Vakıfbank uygulamasında kampanya görünmüyor ama dün mesaj geldi bu vakıfbank adam olmaz

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Telefona sms olarak birşey geliyor mu?

Migrostan farklı günlerde 100tl üzeri 2 alışverişim oldu ve epttavm den hepsiburadadan siparişlerim oldu fakat herhangi bir bilgilendirme smsi gelmedi.

• Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan
    Sırasıyla bu harcamaları yaptım ilkinde hiçbir mesaj vs olmadı ikincide kampanya mesajı geldi üçüncüde yine ses seda yok daha kampanya kazanamadım galiba.
    Nerede hata yapıyoruz anlamadım.
  • Son işlem yaptığınız yer üye işyeri olmayabilir.

• PLAYER66 P kullanıcısına yanıt
    pos ykb posu o bakımdan bir sorun yok ancak olsa olsa iş yerinin kampanya şartlarındaki sektörlere uygun olmamasında olabilir, diğer bir ihtimalse kazandınız bilgisi yazmayan posun eski pos olması ve bu bilgiyi yazdıramaması kaynaklı olabilir.bunun için isterseniz bankayla bir görüşün tereddütünüz varsa.çünkü aynı durumu bende yaşadım.market diye harcama yaptığım yer muhtelif gıda diye bir sektör varmış oraya tanımlıymış ve kampanya dışındaymış.bankaların alicengiz oyunları işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PLAYER66 P kullanıcısına yanıt
    1. ve 3. işleminiz kampanya için geçersiz. Bundan sonraki her geçerli işlem başına 18 TL Wp kazanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

1. ve 3. işleminiz kampanya için geçersiz. Bundan sonraki her geçerli işlem başına 18 TL Wp kazanırsınız.

Büyük ihtimal dediğiniz gibi olacak hocam ama gross markete gidiyoruz puan gelmiyor neye göre anlayacağınız nerede geçerli anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbad

Telefona sms olarak birşey geliyor mu?

Migrostan farklı günlerde 100tl üzeri 2 alışverişim oldu ve epttavm den hepsiburadadan siparişlerim oldu fakat herhangi bir bilgilendirme smsi gelmedi.

Hem 18 TL yılbaşı hem de 10 TL mobil ödeme için 2 ayrı SMS geldi. Sizin SMS kampanya izinleri kapalı olduğundan gelmiyor olabilir müşteri hizmetlerini arayıp teyit edebilirsiniz.

• Bilgilendirme: Defacto.com dan 18 TL geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koc000 -- 24 Aralık 2017; 12:33:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAYER66

Vadaa'dan yeni yılda 108 TL Worldpuan
    Sırasıyla bu harcamaları yaptım ilkinde hiçbir mesaj vs olmadı ikincide kampanya mesajı geldi üçüncüde yine ses seda yok daha kampanya kazanamadım galiba.

Banka ile görüştüm sadece 1 alışverişin geçerli olduğunu söylediler, sebebi ise yapı kredi iş yeriyle anlaşması olması yetmiyormuş bir de world üye iş yeri olacakmış!
    Dedim kapı kapı gezip onu sorarak mı öğreneceğiz evet sormanız lazım anlamanız için dedi.
    Şu kampanyalarda insanların farkına varamayacağı bir kriter koyup sonra mağdur etmek ne kadar hoşlarına gidiyor bankaların anlamıyorum. Müşteri memnuniyeti vs artık hiç kimsenin umurunda değil herkes kazandığım paraya bakarım ben diyor.

• quote:

Batıkente girerken City Gross var ordan alışveriş yaptım bu gun puan geldi bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: HowlingHero

quote:

Batıkente girerken City Gross var ordan alışveriş yaptım bu gun puan geldi bilginize.

Hocam mesajinizi yeni gordum, bende ordan geliyorum:) dediginiz gibi puan geliyor zaten orasi puan kullanma vs bu konularda da gayet iyi ama yeri bana uzak her zmaan gidemiyorum. Yinede biliglendirme icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PLAYER66 -- 24 Aralık 2017; 20:0:6 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.