Şimdi Ara

Var mı böyle bir 2v2 ratingi olan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • recep imza ne öyle lol :D her chardan bir tane var :D

edit: Zah mı ne vardı BF Rogue nerde o :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esasiyun -- 3 Mart 2008; 17:38:40 >
  • biz bu ratingi yaparken amacımız en düşük ratingi bulmaktı ama o kadar zorlandık ki artık baydı ilerlemiyoruz :) Zamanımız olursa oynucaz bu takımla eger dediğiniz gibi personal rating işi olursa ben yaparım abi neden yapmayım ki? gider bi shoulder alırım heralde 2k ratinge ulaşabilirsem
  • 2v2 bayağı zor olduğu için normaL benim arkadşalar paladin+shaman olarak açtı karşılarında kimse duramıyor
  • Bayağı uğraşmışlar valla Aslında Blizzard rating'i 1000'den aşağı düşürenlere de reward verse
  • Yeni gelecek olan badge ödüllerine bakabilcegim 1 link varmı acaba?(sırf bunun için konu açmak istemedim ondan buraya yazdım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigtiger

Yeni gelecek olan badge ödüllerine bakabilcegim 1 link varmı acaba?(sırf bunun için konu açmak istemedim ondan buraya yazdım)

Buyurhttp://www.wowhead.com/?npc=25046#sells:0+10+1

http://www.mmo-champion.com
    ayrıca en son degişiklere burdan bakabilirsin kolay gelsin

• olaya büyük bir açıklık kazandırmak istiyorum.adamınm belliki rating'e ve puana ihtiyaçı olan arkadaşı var ve bunlar anlaşmış bile bile kaybediyorlar ve arkadaşları puan yapıyor
    gladiator set vs. aldıkların sonra onla onlara kaybedecekler ve büyük bir hilekarlıuk ile 1 numara olcaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gospodar -- 4 Mart 2008; 16:33:22 >
  • Hilekarlık olmuyo herhalde onu kaldırdılar biliyorum ben mesela rating 900 düstü takımdan ckıp yeniden aldıgında 1500 personelle baslıyo 900den 1500 getirmekte kolay olur aslında mantıklı ama bu olmuyor biliyorum oluyosa herkez shoulderi alır.bilerek kaybeder sonradan personel hızlı kasabilir oluyosa bizdemi yapsak
  • Böle personal rating kasmayı deneyeceklerine, serverdan sağlam bi arkadaşla kanka olsunlar, o arkadaş takımına alsın bu personal ratinge ihtiyacı olanları, 7 maçı sağlam arkadaş ve tayfası yapsın, kalan 3 maçıda en sağlamlarını personal ratinge ihtiyaç olana vererek maç yaptırsınlar, personal ratinge ihtiyaç olan kişi 2 maç kaybetip 1 maç kazansa bile personal ratingi düşük ratinglerde 2 maç kazanınca ki artış kadar artar, 30 30 her hafta artar, personal ratingi belli düzeye gelinceye kadar o ratingden gelicek puanla bütün kıyafet setini tamamlar shoulder dışında, en sonunda personal ratingi çıktı mı silahı alcak kadar puan bile birikir, o şekilde alır.

Aklıma gelen en uç fantezi bu
  • Ya bugün bi maç yaptık 3vde 20dakka kadar sürdü. Bizden 1 kişi öldü 1dakka sonra onlardan bi kişi öldü. warrior druid vs hunter druid kaldık. Bi onların druid içti bi bizimki içti derken zar zor kazandık.
    Sonra skor tablosu geldi kazanılan puan "---" fitil oldum ya.

quote:

Orjinalden alıntı: Painrunner

Hilekarlık olmuyo herhalde onu kaldırdılar biliyorum ben mesela rating 900 düstü takımdan ckıp yeniden aldıgında 1500 personelle baslıyo 900den 1500 getirmekte kolay olur aslında mantıklı ama bu olmuyor biliyorum oluyosa herkez shoulderi alır.bilerek kaybeder sonradan personel hızlı kasabilir oluyosa bizdemi yapsak

ya o oluyoda kasmak lazım yinede baya en fazla 50-100 arası fazla oluyo personel rating.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 4 Mart 2008; 19:28:52 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.