Şimdi Ara

Var mı böyle bir 2v2 ratingi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://img210.imageshack.us/my.php?image=2v2ratezp4.jpg

İnanın 1700-1800 lere çıkartmaktan daha zor bu ratinge düşmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shenby -- 3 Mart 2008; 10:08:20 >

• dogru duzgun koyarsan ss i goruces
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnieN

dogru duzgun koyarsan ss i goruces
    koyamamışmıyım? Bende görünüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: shenby

koyamamışmıyım? Bende görünüyo

Alıntıları Göster
    Bende de gözüküyor,güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorian

Bende de gözüküyor,güzelmiş.

Alıntıları Göster
    adam belliki bilerek yapmış.

hani 3v3 ve 5v5 ide ona yakın olsa anlarımda 5v5 gibi oynaması zor bi arenada bile 1600+ rating yapmış biri 2v2 de isterse daha iyisini yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthalion

adam belliki bilerek yapmış.

hani 3v3 ve 5v5 ide ona yakın olsa anlarımda 5v5 gibi oynaması zor bi arenada bile 1600+ rating yapmış biri 2v2 de isterse daha iyisini yapabilir

Alıntıları Göster
    Rating bukadar düşebiliyomu ki?Min. kaç oluyo peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: hothor

Rating bukadar düşebiliyomu ki?Min. kaç oluyo peki?

Alıntıları Göster
    zor is bunuda yapmak baya ugrasmak lzm
  • quote:

Orijinalden alıntı: demiryulek

Alıntıları Göster
    Personel ratingi yükseltmek içinmi bu kadar düşürmeye çalışmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demiryulek

Alıntıları Göster
    oldukça zorlandık ya yaparken. bi keresinde 999 ratinge düşmüştük 1 warrior geldi gayet güzel savaşıyoduk 1e1 sonra birden adam düştümü nolduysa galip geldim. Tabi bi sevindirik oldum ben (sonuçta arena da yenince sevinmeye programlanmısız sora bi baktım +24 rating geldi. 1023 oldu direkt ve hiç bu kadar küfür ettiğimi hatırlamıyorum ben.. Cunku 1100den sonra 3er 4er düşüyor rating + 2vs2 nin queue sinin uzun olması da cabası

Bizim düşüncemiz heralde 800 ratinge kadar min rating. Biz 900 sanıyoduk megerse değilmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SINIRYOK

Personal rating ile ne alaka anlayamadım?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: SINIRYOK

Personal rating ile ne alaka anlayamadım?

Alıntıları Göster
    Aynı takımda 4 kişi var diyelim.
    2si sürekli kazanırsa ve diğer 2 side sürekli kaybederse kazananların personel ratingi team ratingden yüksek oluyor.
  • quote:

2si sürekli kazanırsa ve diğer 2 side sürekli kaybederse kazananların personel ratingi team ratingden yüksek oluyor.

Alıntıları Göster
    he yok öyle bi amacımız bizim ya.legal yollarla alırız
  • quote:

Alıntıları Göster
    Orası öyle doğru fakat şöyle birşey var 1850 bile yapsanız PR'i Takım rating'i 1850 olmadığı sürece hiç bir işe yaramıyor malesef.
  • quote:

he yok öyle bi amacımız bizim ya.legal yollarla alırız

Alıntıları Göster
    duzeltmediler mi onu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterHapLo

duzeltmediler mi onu ?

Alıntıları Göster
    E peki neden yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasterHapLo

duzeltmediler mi onu ?

Alıntıları Göster
    Devil arkadaşlar yaptı ya team rating 1750 filandı personel rating 1850 idi. Dedim git bi bak bakalım alabiliyomusun diye gitti baktı alcak puanım olsa alırdım dedi :)
    gerçi bizimki isteyerek olmadı. Ben/druid arkadaşım priest/warlock ayrı ayrı maç yapıyorduk. Onlar herhafta yükseltiyodu biz kazanmaya çalışsakta düşüyodu fazla düşmüyodu gerçi 1700lerde takılıp kalıyorduk.

• quote:

Devil arkadaşlar yaptı ya team rating 1750 filandı personel rating 1850 idi. Dedim git bi bak bakalım alabiliyomusun diye gitti baktı alcak puanım olsa alırdım dedi :)
    gerçi bizimki isteyerek olmadı. Ben/druid arkadaşım priest/warlock ayrı ayrı maç yapıyorduk. Onlar herhafta yükseltiyodu biz kazanmaya çalışsakta düşüyodu fazla düşmüyodu gerçi 1700lerde takılıp kalıyorduk.

Alıntıları Göster
    Eğerki dediğin doğru ise çok güzel birşey olmuş bence zaman kaybedilmeden yapılması gerekilen birşey çünkü inanınki inanılmaz derecede çok fark yaratan bir silah gerçekten de muhteşem diyebilirim tek kelime ile...

Bakalım benim de almama nerede ise 3 hafta falan kaldı abi hem çok puan istiyor hemde çok sabır isteyen birşey ama bir söz vardır ya sabreden derviş muradını ermiş misali bizimde öyle olacak bakalım inşallah ben alana kadar yeni patch gelmezde bende rahata kavuşum şimdide bir söylentiye göre 136 DPS lik bir TWO HAND Weapon geliyormuş badge ler ile alınan açıkçası daha göremedim nasıl birşey olduğunu fakat çok merak ediyorum link i falan var ise koyabilir iseniz gerçekten çok sevinirim.

Bende psikolojik birşey bu silah hastalığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Eğerki dediğin doğru ise çok güzel birşey olmuş bence zaman kaybedilmeden yapılması gerekilen birşey çünkü inanınki inanılmaz derecede çok fark yaratan bir silah gerçekten de muhteşem diyebilirim tek kelime ile...

Bakalım benim de almama nerede ise 3 hafta falan kaldı abi hem çok puan istiyor hemde çok sabır isteyen birşey ama bir söz vardır ya sabreden derviş muradını ermiş misali bizimde öyle olacak bakalım inşallah ben alana kadar yeni patch gelmezde bende rahata kavuşum şimdide bir söylentiye göre 136 DPS lik bir TWO HAND Weapon geliyormuş badge ler ile alınan açıkçası daha göremedim nasıl birşey olduğunu fakat çok merak ediyorum link i falan var ise koyabilir iseniz gerçekten çok sevinirim.

Bende psikolojik birşey bu silah hastalığı.

Alıntıları Göster
    http://www.wowhead.com/?item=34891 bu silah geliyo badgelerle.

Ben stunherald yapıcam gerçi 2,4le.. Vortexler için badgeler çoktan hazır :)

Yanlış bilmiyorsam seal of command procu ağır silahta daha çok oluyor palalar için.
    Aynı şekilde ağır silahın mace stun şansıda daha fazla oluyor warriorlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 3 Mart 2008; 15:08:19 >

• quote:

http://www.wowhead.com/?item=34891 bu silah geliyo badgelerle.

Ben stunherald yapıcam gerçi 2,4le.. Vortexler için badgeler çoktan hazır :)

Yanlış bilmiyorsam seal of command procu ağır silahta daha çok oluyor palalar için.
    Aynı şekilde ağır silahın mace stun şansıda daha fazla oluyor warriorlar için.

Alıntıları Göster
    Seal of command proc.u silaha bağlı değil.Ortalama dakikada 7 kere procluyor.Ağır silahla daha çok proclamış gibi gözüküyor.Dmg silah dmgine bağlı olduğu için paladinler wep dmg i en yüksek olanı yani eşit dpsli silahtan en yavaşını alıyor. S3 silahı ondan daha iyi. 10 crit 16 ap 53 haste için 33 res 62 sta 15 hitden vazgeçmem.Pvp de tabiki

Bu ratinge düşmekte sabır ister. gz!

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer of bodom

Seal of command proc.u silaha bağlı değil.Ortalama dakikada 7 kere procluyor.Ağır silahla daha çok proclamış gibi gözüküyor.Dmg silah dmgine bağlı olduğu için paladinler wep dmg i en yüksek olanı yani eşit dpsli silahtan en yavaşını alıyor. S3 silahı ondan daha iyi. 10 crit 16 ap 53 haste için 33 res 62 sta 15 hitden vazgeçmem.Pvp de tabiki

Bu ratinge düşmekte sabır ister. gz!

Alıntıları Göster
    ya öylede 3750 puan vs badgelerle alınan 4 vortex yapınca :) o kadar puana 2.5 parça armor rahat çekilir. çekilmese bile bi sonraki sezona yatırım yapılır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 3 Mart 2008; 15:50:29 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.