Şimdi Ara

vatanpc secure ve vatanpc sipariş ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün siparişimi verdim saat 10 gibi. 5 dk sonra mesaj geldi işte emailinizi kontrol ediniz yada işte 444 bilmem kaçı arayınız dedi. bende emailimi kontrol ettim sipariş teyidi diye bir posta gelmiş işte kredi kartı önyüzü falan istiyor neyse ben istedikleri belgeyi tarattırıp yolladım. siparişi verdikten sonra merkeze iletilmek için bekliyor gibisinden bir cümle yazıyordu siparişin karşısında sonra 5 dk sonra falan siparişiniz hazırlanıyor dedi. ve yer olarak ta istanbul/topkapı yazıyordu ben o istedikleri belgeyi yolladım ve kapadım sabahleyin bostancı yazıyordu yer kısmında. sorum şu biraz fazla uzattım biliyorum ama sizce bir sorun çıkarmı ve cumartesi günü yada pazar günü teslimat yapıyorlarmı bilginiz varmı teşekkür ederim :)

• yok mu bilen ?
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: D&Guetta

up

eyvallah hocam :) UP UP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrchn -- 9 Mart 2013; 16:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D&Guetta

up

up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrchn

up up up

yok mu bir bilen? up
  • up
  • Hocam büyük bir sipariş verdim geçne gün, 10 parça vardı, aynı şekilde onayladım kredi kartı önyüzü vs. ile. Sonraki gün kargolanmaya başladı eşyalarım. Orada gösterilen şube genelde yanlış olabiliyor, yani şube değişikliği çok oluyor sipariş takibinde. Tedirgin olmayın, vatan sorun yaşatmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meltzie

Hocam büyük bir sipariş verdim geçne gün, 10 parça vardı, aynı şekilde onayladım kredi kartı önyüzü vs. ile. Sonraki gün kargolanmaya başladı eşyalarım. Orada gösterilen şube genelde yanlış olabiliyor, yani şube değişikliği çok oluyor sipariş takibinde. Tedirgin olmayın, vatan sorun yaşatmaz

teşekkür ederim hocam bir de sana şunu soracağım ben abimin kredi kartıyla alıyorum da o kağıtta hani alt tarafta yazıyor işte kredi kartı sahibi haricindeki biri kullanacaksa bu kısmıda doldurun diye orda işte kredi kartı sahibinin imzasını istiyor ama abim askerde oraya abimin imzasını attım ben sorun çıkarırlarmı ?

EDİT: Birde pazar günü geliyor mu kargo?

Pazar günü bildiğim kadarıyla çalışan kargo şirketi yok, yani şu güne kadarki hiçbir alışverişimi pazar günü alamadım. İmza olayında sorun olacağını zannetmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam büyük bir sipariş verdim geçne gün, 10 parça vardı, aynı şekilde onayladım kredi kartı önyüzü vs. ile. Sonraki gün kargolanmaya başladı eşyalarım. Orada gösterilen şube genelde yanlış olabiliyor, yani şube değişikliği çok oluyor sipariş takibinde. Tedirgin olmayın, vatan sorun yaşatmaz

teşekkür ederim hocam bir de sana şunu soracağım ben abimin kredi kartıyla alıyorum da o kağıtta hani alt tarafta yazıyor işte kredi kartı sahibi haricindeki biri kullanacaksa bu kısmıda doldurun diye orda işte kredi kartı sahibinin imzasını istiyor ama abim askerde oraya abimin imzasını attım ben sorun çıkarırlarmı ?

Pazar günü bildiğim kadarıyla çalışan kargo şirketi yok, yani şu güne kadarki hiçbir alışverişimi pazar günü alamadım. İmza olayında sorun olacağını zannetmiyorum.

bende öyle biliyordum hocam ama ups kargo alımı yapıyormuş :D dağıtım yok sanırım ama sadece alım var. peki hocam pazartesi günü benim kargom gelirmi sence ? yoksa herkezin dediği gibi 7-10 gün gecikmeyle mi gelir ?

7-10 gün çook zor, sonraki hafta mutlaka gelir, bence salı günü eline geçer.
    Bostancı'da hata olduğunu sanmıyorum, genelde uzakta olan yerlerde hata oluyor. Mesela İzmir yazıyordu bende, Sultanbeyli'den geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meltzie -- 9 Mart 2013; 22:42:45 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende öyle biliyordum hocam ama ups kargo alımı yapıyormuş :D dağıtım yok sanırım ama sadece alım var. peki hocam pazartesi günü benim kargom gelirmi sence ? yoksa herkezin dediği gibi 7-10 gün gecikmeyle mi gelir ?

7-10 gün çook zor, sonraki hafta mutlaka gelir, bence salı günü eline geçer.
    Bostancı'da hata olduğunu sanmıyorum, genelde uzakta olan yerlerde hata oluyor. Mesela İzmir yazıyordu bende, Sultanbeyli'den geldi

anladım hocam yani diyorsun ki pazartesi gelebilir gelmedi ama salı kesin gelir ?

EDİT: hocam birde siparişi ups'nin sitesinden takip etmek istiyorum ama takip numarası hangisi onu anlayamadım :(

vatanpc secure ve vatanpc sipariş ile ilgili

Siparişlerin hepsi elime düştü, gördüğünüz üzere bazıları hala kargoya verilmeye hazır gözüküyor. Yani o kısım her zaman doğru değil. Kargoya verildi denildikten sonra "Kargo detayı için tıklayınız." der, oradan sonra mutlaka doğrudur her şey. Tıklayınca da görürsünüz kargo takibini

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.