Şimdi Ara

Vaynemi shyvanamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ad ve jungler eksiğim var hangisini önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayeong -- 10 Mart 2012; 23:14:12 >

• ashe oyna ilk kolaydır sonra vayne alırsın , jungleye shaco ile başlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

ashe oyna ilk kolaydır sonra vayne alırsın , jungleye shaco ile başlayabilirsin
    ashe zaten var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

ashe zaten var

Alıntıları Göster
    şimdi biri gelip başlıktaki yazım hataları hakkında birşeyler diyecek sanki kendisi ingilizceyi çok iyi biliyormuş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

şimdi biri gelip başlıktaki yazım hataları hakkında birşeyler diyecek sanki kendisi ingilizceyi çok iyi biliyormuş gibi

sana çok vurmuşlar kardeş. haklısın da. bu forum nasıl bir yer oldu değil mi :( ortalık veletlerle doldu.

sincerely ototrofinsan.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Shyvana derim.

Pek AD Carry oynayamadığım için bunu söylüyor olabilirim ama 1v1'de Shyvana daha etkili bence. Ultisi ile Team Fight başlatabilme özelliği de bence çok güzel.

Edit: Yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramualda -- 10 Mart 2012; 23:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

Shyvana derim.

Pek AD Carry oynayamadığım için bunu söylüyor olabilirim ama 1v1'de Shyvana daha etkili bence. Ultisi ile Team Fight başlatabilme özelliği de bence çok güzel.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Favi.

quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

Shyvana derim.

+1

Alıntıları Göster
    Tek diyeceğim solo top için alıyorsan shyvanayı, alma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manicial -- 10 Mart 2012; 23:51:47 >
  • quote:

ad ve jungler eksiğim var hangisini önerirsiniz

Eğer ad istiosan ve yanımda kesin bi support olur diosan vayne al.jungle shyvana daha iyi ama solo da veya sende bi tane exhaust olması lazım gank için cc yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ototrofinsan

quote:

sana çok vurmuşlar kardeş. haklısın da. bu forum nasıl bir yer oldu değil mi :( ortalık veletlerle doldu.

sincerely ototrofinsan.

az ezmediler tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemfb12 -- 11 Mart 2012; 0:07:03 >
  • quote:

valla bence 2 side değil abi ashe ve yoric al hiç sorun yaşamazsın hem ucuz z hemde kaliteli herolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironWisp

quote:

valla bence 2 side değil abi ashe ve yoric al hiç sorun yaşamazsın hem ucuz z hemde kaliteli herolar
    yorumlar için teşekkür ederim shyvana alıcam sanırım
  • quote:

yorumlar için teşekkür ederim shyvana alıcam sanırım

Alıntıları Göster
    Vayne tek kelimeyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuRpLeVoDkA

Vayne tek kelimeyle

nedeninide yazarmısın shyvanaya göre ne yanı iyi
  • quote:

quote:

Vayne tek kelimeyle

Vurduğu damage Q skilli ve ultisi bana göre shyvanadan daha iyi ama ikisi de rollerine göre en iyisi(yani en azından vayne bence hala en iyi ad carry) Senin seçimin. Hangisini alırsan al pişman olmazsın ben Shyvanayı henüz sıkıcı diye almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

quote:

quote:

Vayne tek kelimeyle

Vurduğu damage Q skilli ve ultisi bana göre shyvanadan daha iyi ama ikisi de rollerine göre en iyisi(yani en azından vayne bence hala en iyi ad carry) Senin seçimin. Hangisini alırsan al pişman olmazsın ben Shyvanayı henüz sıkıcı diye almadım.

Alıntıları Göster
    BÖYLE SAÇMA KONULARA KARŞI SAVAŞ AÇIYORUM ANA KONU VARKEN KONU KİRLİLİĞİ YAPMAYINhttp://forum.donanimhaber.com/m_42234075/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: etyen81

BÖYLE SAÇMA KONULARA KARŞI SAVAŞ AÇIYORUM ANA KONU VARKEN KONU KİRLİLİĞİ YAPMAYINhttp://forum.donanimhaber.com/m_42234075/tm.htm

o konuya taş çatlasa 2-3 kişi yorum yazıyor burada rahat 10-15 kişi yazıyor
  • quote:

bu eforlarını hava kirliliği hakkında da görmek isterim
  • quote:

quote:

HEADSHOT! »¤«

sen vayne i nasil okuyon? Vayne diye yazilir veyn diye okunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

quote:

quote:

HEADSHOT! »¤«

sen vayne i nasil okuyon? Vayne diye yazilir veyn diye okunur.

vayne diye de okusan veyn diye de okusan yine "vayne mi" diye yazılır zaten bir şey değişmez ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazze -- 11 Mart 2012; 16:34:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.