Şimdi Ara

VDSL2 destekli Airties 5650 veya Zyxel 3312? (Zyxel 3312 alındı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba , bana ZyXEL 3312yi ttnet verdi fakat kullanmıyordum diğer modem arıza yaptığı için bunu kullanmaya başlıcaktım ama evde 8 adaptör diğer router ve bozulan modeme uyarken buna uymuyor acaba benim power girişimi sıkıntılı yoksa
    evrensel bi girişi mi yok?
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Yanlisim olmus. 5650'de hic mkv uzantili film denemedim.

Denedigim filmler mp4 uzantiliydi. ( 1080p yify ripleri )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hipernete geçtim vdsl uyumlu modem alın dedi TTnet müşteri hizmetleri ben bu modelin b10a' sından aldım ama hızım eski modemin hızıyla aynı zyxel müşteri hizmetlerini aradım otomatik vdsl ayarlarını bulur dedi , ttneti aradım arıza kaydı yaptılar , sonra gelen mesajda tnnetten arıza hakkında size bilgi verilecek dendi , vdsl ayarlarını yapamadığımdanmı hızım artmadı, yada ttnet bu hızı desteklemiyorda neden bana hipernet 24mb sattı , başına böyle birşey gelen varmı. Bu modemlerde vdsl için bir ayar yapmak gerekirmi kullanıcı kılavuzunda vdsl varsa turuncu ışık yanar diyor bende hepsi yeşil kafam karmakarışık , zyxel kullanıcı kılavuzunda genişbant menüsü ile benim modemin geniş bant menusu farklı biraz anlamadım gitti.
  • torrent desteği derken neyi kastediyor anlamadım ?
  • Bende dün Ayni ikilemde kaldim ve tercihimi kullanici yorumlarinin Zyxel'den kismen daha iyi olmasi sebebiyle Airties 5650'den yana kullandim.. Vatan Topkapidan aldim modemi.. Alirken satici eleman resmen YALVARDİ YAKARDİ DİL DÖKTÜ Zyxel almam için ama Yemezler.. Zyxel ürününü sattirmak için komisyon dağitiyor galiba... !! Yoksa insan babasinin malini bile bu kadar inatla sattirmaya çalişmaz.. Kullanici yorumlarini falan filani inceledim ettim Zyxel'i kimse tavsiye etmiyor, kullananlarda genelde memnun değilmiş.. Bakalim daha tam kullanmaya başlayamadim ama 5650'nin duruşu özellikleri çok güzele benziyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 26 Eylül 2014; 0:28:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5650ttv2 kullanıyorum lg lm860v kullanıyorum dlna ile mkv acıyor ama Dual ve altyazı dosyalarını Görmüyor malesef o yüzden işime yaramıyor bu özellik ayrıca cihazda ttnet kısıtlama var torrent özelliğini kullanmak mumkun degil ttnet ve airties ile yapmadığım görüşme kalmadı ikiside bir birine atıyor ttnet diyo ki kısıtlamayı biz koymadık airties diyorki biz koymadık o yuzden yıllardır airties kullanan biri olarak bundan sonra asla airties ürünleri almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrihak kullanıcısına yanıt
    Arkadaşim Airties'i korumuş gibi olmak istemem, Kisitlamanin sebebini Ttnet istiyor.. Bu konuda Airties'in bi suçu yok.. Ttnet ile aralarinda yapmiş olduklari anlaşmaya göre Airties 5650TT modemlerinde kisitlama yapmak Zorunda çünkü ttnet denen lanet firma böyle istiyor..

Eğer kisitlama olmaksızın Parasini verdiğiniz ürünün tüm nimetlerinden yararlanmak istiyosaniz Ttnet'e modem parasi diye her ay faturaya gizlenmiş 5-10 TL paralari ödemektense 50 100 lira fazla verip mağaza ürünü almak daha iyi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.