Şimdi Ara

vebitcoin şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vebitcoin kripto para borsası haklarında şikayet yazdığım ve tüm paramı çekeceğimi söylediğim için hesabımı incelemeye aldı, para çekme talebi dahil hiçbir işlem yapmama izin verilmiyor, benden aşağıdaki belgeleri istiyorlar, kesinlikle bu firmaya güvenmiyorum ve şahsıma ait özel bilgi ve belgeleri göndermek istemiyorum, kaldıki bu belgeleri gönderenlerinde paraları ödenmiyor. Benim gibi çok sayıda insan var bu borsaya para yatırmayı düşünen varsa iyi araştırsın mağdur olmasın.

vebitcoin.com in müşterilerinden istediği bilgi ve belgeler (para yatırırken ve siz borsada işlem yaparken değil paranızı hesabınıza çekerken isteniyor bu belgeler)

1. Mesleğiniz nedir? Kaç yıldır bu meslekte çalışmaktasınız?

2. Öğrenim durumunuz?

3. Gelir kaynağınız? Ücretli: Serbest meslek (Serbest meslek ise ilişkili olduğu firma ismi) Diğer: (Gayri menkul kirası, Faiz, Hisse senedi vb... Gelirleri) (Aylık geliriniz ve gelirinizin ne kadarını kripto işlemleri için kullanacaksınız.)

4. Adres teyit belgesi (adınıza kayıtlı E-Devlet üzerinden alınmış barkodlu ikametgah belgesi)

5. Telefon numarası adınıza kayıtlı olduğunu gösterir belge (E-devlet üzerinden alınacaktır)

6. Hesap onayı için resimli kimlik belgesi.

7. Başkası adına işlem yapmadığınızı beyan ettiğiniz imzalı selfie dilekçeniz. (Aşağıdaki dilekçeyi kendi el yazınız, isim, soy isim, imza ve tarih olacak şekilde kimliğiniz ön yüzü ile birlikteselfie çekerek iletiniz) Örnek Metin: t. C. Resmi makamları tarafından yayımlanmış ilgili kanun ve yönetmelikler gereği şirketiniz nezdinde oluşturduğum kullanıcı hesabımdan sadece kendi nam ve hesabıma işlem yaptığımı, başkası adına işlem yapmadığımı ve yapmayacağımı beyan ve taahhüt ederim.''

8. Transfer yapmış olduğunuz kripto para adresiniz hangi platform veya cüzdana aittir? (Site ismi ve cüzdan adresi görünecek şekilde ekran görüntüsü )

• oha gbt mi alacaklarmis savciliga gidin direkt ben bugun 8 bin tl cekim verdim btcturk 5 dk da eft geldi ilk kez duydum boyle sorular soranları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C1DE90C88

oha gbt mi alacaklarmis savciliga gidin direkt ben bugun 8 bin tl cekim verdim btcturk 5 dk da eft geldi ilk kez duydum boyle sorular soranları

Bende yerli yabancı farklı bir çok borsa ile çalıştım böyle rezillik görmedim, benim gibi çok sayıda mağdur var gereken neyse yapacağız.

• Her geçen gün mağdur sayısı artıyor şikayetvar sitesine sürekli şikayet yağıyor, yarın savcılığa başvuracağım bende.

• Aynen bende bu durumdan mağdurum üye olurken gönderilen evrakları ve bir sürü kişisel bilgi istiyor , tüketici hakem heyetine KVKK aykırı davranmaktan edevlet üzerinden şikayet edeceğim ama oradada açık adres vergi numarası telefon bilgisi soruyor int aradım vebitcoin hakkında bilgi bulamadım.Komisyon faturasıda kesmiyorlar btc türk ün yanından geçemez , dolandırıcı gibi hizmet veriliyor kesinlikle bu borsa bozuntusuna paranızı yatırmayın.Vebitcoin açık adresi ve iletişim bilgileri ve vergi numarasını bilen varsa paylaşabilir mi?

• https://sikayet.kvkk.gov.tr/

üzerinden şikayette bulundum mağdur olan arkadaşlar sizlerde aynı işlemi yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.