Şimdi Ara

Venüs # detay # 100 LvL # FF Xbow-Cleric #SATILDI... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Upppp
  • Yukarıı
  • Yukarııı!
  • Upppp
  • Upppp
  • Fiyat 350 TL olarak değiştirilmiştir ayrıca takas tekliflerini de beklemekteyim...
  • Diğer char satıldığı için sadece bu char için takas teklifi yapınız ve lütfen yapacağınız teklifler mantık çerçevesinde olsun.
  • Uppp
  • Güncellll
  • tamamdır konu devam upp olay çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS9 -- 4 Kasım 2009; 18:56:52 >
  • Uppp
  • Satılsın artık Güncel :)
  • Bu çarın skilleri bile yeter satın alınmak için. Üstelik cleric, o skilleri açmak için sp kasmak büyük sabır ister.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ησ¢яу

Bu çarın skilleri bile yeter satın alınmak için. Üstelik cleric, o skilleri açmak için sp kasmak büyük sabır ister.

Yorumun için teşekkürler.Fakat piyasa aşırı berbat bir düzeyde.Sanırım kriz sroyu da etkiledi.Char satanlar çok alan yok.Ayrıca fiyatlarda aşırı düşük.
    Bu arada 8-9 tane stall charı da var.İçinde elementler,tabletler,%0 oranlı stoneler ve elixirlar var.Hangisinde ne var hatırlamıyorum bile.İşime yaramayacağı için onlarıda vereceğim charla birlikte.
  • Pegasus0403 arkadaşımızla alışveriş konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız kendisi güvenilirdir. 4 gün önce kendisinden karakter satın aldım tamamen güvenli ve iletişim halinde İnşallah bu karakteride satarsın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin89

Pegasus0403 arkadaşımızla alışveriş konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız kendisi güvenilirdir. 4 gün önce kendisinden karakter satın aldım tamamen güvenli ve iletişim halinde İnşallah bu karakteride satarsın kardeşim

Sağol kardeşim inşallah bunuda satarım dediğin gibi.Zaten fiyatı indirdik 350 Liraya piyasa ölü baksana alan yok,yorum yapanda yok :) Eskiden olsa en azından yorum yapılırdı :) Zaten bir alıcı çıksa yardımcı olacağım ve seninle olan alışverişimizde olduğu gibi güven konusunda bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.Güzel yorumun için tekrar teşekkürler.
  • Yukarıı
  • Arkadaşa ben satmıştım charı gayet güzel hale getirmiş.hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerolife

Arkadaşa ben satmıştım charı gayet güzel hale getirmiş.hayırlı satışlar

Sağol!! Char satışı halen devam ediyor.Yok mu alannnn.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.