Şimdi Ara

Venüs # detay # 100 LvL # FF Xbow-Cleric #SATILDI... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat 325 TL ye inmiştir
  • Yukarııı
  • Up
  • Uppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Orijinalden alıntı: ησ¢яу

Bu çarın skilleri bile yeter satın alınmak için. Üstelik cleric, o skilleri açmak için sp kasmak büyük sabır ister.

Yorumun için teşekkürler.Fakat piyasa aşırı berbat bir düzeyde.Sanırım kriz sroyu da etkiledi.Char satanlar çok alan yok.Ayrıca fiyatlarda aşırı düşük.
    Bu arada 8-9 tane stall charı da var.İçinde elementler,tabletler,%0 oranlı stoneler ve elixirlar var.Hangisinde ne var hatırlamıyorum bile.İşime yaramayacağı için onlarıda vereceğim charla birlikte.

Bence şuan satma çarını gül gibi çar boşa gitmez şuan piyasa çok berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: SuN_PeaCe

quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Orijinalden alıntı: ησ¢яу

Bu çarın skilleri bile yeter satın alınmak için. Üstelik cleric, o skilleri açmak için sp kasmak büyük sabır ister.

Yorumun için teşekkürler.Fakat piyasa aşırı berbat bir düzeyde.Sanırım kriz sroyu da etkiledi.Char satanlar çok alan yok.Ayrıca fiyatlarda aşırı düşük.
    Bu arada 8-9 tane stall charı da var.İçinde elementler,tabletler,%0 oranlı stoneler ve elixirlar var.Hangisinde ne var hatırlamıyorum bile.İşime yaramayacağı için onlarıda vereceğim charla birlikte.

Bence şuan satma çarını gül gibi çar boşa gitmez şuan piyasa çok berbat

Evet dediğin gibi fakat elimde kalmasının da bir yararı yok bana açıkçası.Girmiyorum zaten oyuna artık ve 105 ya da 110 LvL gelirse bir süpriz olup bu sefer bu fiyata bile gitmeyebilir.Sonra tekrardan uğraş yine bu fiyata satmaya çalış kısır döngüye girer Anlamadığım diğer bir noktada bu fiyata bile hala nasıl gitmiyor böyle bir char

• Up Up Up Up Bu fiyata nasıl satılmaz anlamıyorum Up'ı
  • up
  • Up
  • Uppp
  • 95 nuker in alex + para şeklinde yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabiberci

95 nuker in alex + para şeklinde yapabiliriz?

Zaten istediğim fiyat çok düşük bir fiyat.Takas konusuda istediğin serverda olsaydı FF bi char belki ama maalesef değil.Sen bence direk almayı düşün böyle bir char için düşük bir fiyat çünkü.
  • Uppp
  • Upppp
  • Yukarıı
  • Yukarııı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.