Şimdi Ara

Venüs # detay # 100 LvL # FF Xbow-Cleric #SATILDI... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pofff uppp
  • Uppp!!!
  • Yukarı...
  • Upppppp
  • Uppp
  • Güncell
  • Güncelll...
  • Upp Fiyat 300 e indi
  • Yukarııı
  • uppp
  • Vallahi Ben Bu Foruma Arada Sırada Giriyorum Ve Birsürü Char Satılıyor 80+ Bir Char Bile Şuan 40TL Ye Gidiyo Açıkçası Ortalık Kötü Ya Kimse Alamıyo Artık Buda Benden Up Olsun ^^ :D
    quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus0403

quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin89

Pegasus0403 arkadaşımızla alışveriş konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız kendisi güvenilirdir. 4 gün önce kendisinden karakter satın aldım tamamen güvenli ve iletişim halinde İnşallah bu karakteride satarsın kardeşim

Sağol kardeşim inşallah bunuda satarım dediğin gibi.Zaten fiyatı indirdik 350 Liraya piyasa ölü baksana alan yok,yorum yapanda yok :) Eskiden olsa en azından yorum yapılırdı :) Zaten bir alıcı çıksa yardımcı olacağım ve seninle olan alışverişimizde olduğu gibi güven konusunda bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.Güzel yorumun için tekrar teşekkürler.

• Dediğin gibi durum kötü ama bizde emeğimizin karşılığını görmek istiyoruz ki bu fiyat karşılamıyor.Piyasa çok durgun yoksa çoktan havada kapılmalıydı bu char :(
  • upppp
  • benim bowcy şubattan beri satılık 300'e bir de ff benim çar.piyasa allak bullak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.