Şimdi Ara

Venüs # detay # 100 LvL # FF Xbow-Cleric #SATILDI... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende farkındayım piyasa allak bullak bi durumda 100 LvL in ilk geldiği zamanlarda satsaydım keşke diyorum şimdi :(
  • FF derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutluayy

FF derken ?

Full Farm Xbow -Cleric... Clericte bi kaç up kaldı o da int ve phy pek göze batmıyor.Ayrıca rogue ile xbow olayını ayıramıyorsunuz sonra gelip hani dagger gibi yorumlar çıkıyor.Oraya koskoca yazmışım Xbow-Cleric die bende farkındayım dagger açık deil.O yüzden FF rogue yazmıyorum...
  • Uppp
  • Yukarııı satılsın artık :)
  • Sa Bro öncelikle hayırlı Satışlar mars Serverinde 97 lw Bow Charım var dresli ölü devil petli +7 elinde seti Fb +2 +5 arası takas Düşünürse msn Eklersen sevinirim = sro_oyunu@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: thendberat

Sa Bro öncelikle hayırlı Satışlar mars Serverinde 97 lw Bow Charım var dresli ölü devil petli +7 elinde seti Fb +2 +5 arası takas Düşünürse msn Eklersen sevinirim = sro_oyunu@hotmail.com

Takas düşünmüyorum sağol oyunu bıraktığım için satıyorum sadece.Ayrıca almayı düşünen olursa yardımcı olurum.Çünkü oyunu bıraktım elimde kalacağından satılması daha mantıklı :)
  • Upppp
  • Upppp
  • Upppp
  • Upppp
  • Güncell
  • sa kardeş saturn serverinde 96 lw farmlı wizzard charım vardr premiumu daha yeni dewili daha yeni ölü peti ve 96 lw wolfu vardır +3+4 Fb setli ve peri dresi mevcuttur takas Düşünürsen ekle sro_oyunu@hotmail.com
  • takas düşünüyorsan ekle minikler97@hotmail.com 92 lwl cleric/wiz FF 2 drees pet + 55k sp devil
  • Satış Devam Ediyor...
  • 150 tl teklifim
  • quote:

Orijinalden alıntı: drseymen

150 tl teklifim

Bir dk o zaman ben sana kumdan bir kale yapayım 150 TL ye onu veririm sende oynarsın.Mantıklı teklifler sunun lütfen 90 lvl charlar 150 ye gitmiyor.Ben oyunu bıraktığım için bu fiyata düşürdüm birde 150 teklif ediyorlar olaya bak.
  • Uppp
  • Sa kardeşim takaslık arıyorsan Saturn serverinde 99 lw blade karkterim var.

Herşeyine burdan bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_37627797/tm.htm

msn: zekirdek__@hotmail.com
  • Oyunu bıraktığım için takas yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.