Şimdi Ara

Venüs # detay # 100 LvL # FF Xbow-Cleric #SATILDI... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
6.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Upppp
  • charıntek sorunu dagger olmaması.. Xbow Daggersiz iş yapamaz..ama skilleri güzel hayırlı satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saq0_Pa

charıntek sorunu dagger olmaması.. Xbow Daggersiz iş yapamaz..ama skilleri güzel hayırlı satışlar..

Vallahi ben yapıyorum.Geneldede bunu soruyorlar nasıl diye.Anlatmaya çalışayım.Karşı tarafta bless,snow shield varsa extreme açmıyoruz tabiki böle durumda bize avantaj sağladığında düşür ve ittir olan skilleri kullanıyorum.Ama karşı tarafın avantajı bittiğinde kendime bless basıp healliyorum ve arkasından extreme açıp Allah ne verdiyse moduna geçiyorum.45 sn boyunca bu süre geçince yine extremeyi kapatıyorum.Bu şekilde adam yerden kalkamıyor zaten.Ayrıca yorumun için teşekkürler..
  • upppp
  • Upppp
  • Upppp
  • Güven problemini aşmak için daha önce satmış olduğum charların linklerini ilk mesaja ekledim.
  • EKLE BENİ KONUSALIM ALABİLİRİM th3_emre@msn.com
  • Upppp
  • Upppp
  • Charın fiyatı 225 TL olmuştur.Ayrıca charda 500 m Gold vardır.Acil satılıktır.
  • Charın fiyatı 225 TL ye çekilmiştir ve acilen satılıktır.Oyun goldu sie 550 Mil olmuştur.
  • Takas etmek istediğim char wizardlardır.Lütfen başka bir teklifle gelmeyiniz.İtemlerinin iyi olması önemli değil 96-100 arası FF yada FF ye yakın yada lvli düşük sp si olan wizardlarla takas olur.
  • Uppp
  • 99 bow ile takas düşünürsen yaz.
  • hayırlı satışlar kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

99 bow ile takas düşünürsen yaz.

Teşekkürler ama dediğim gibi wiz düşünüyorum sadece.

@AngelSoul
    Teşekkürler.
  • Uppp
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.