Şimdi Ara

Versiyon düşürmek acil yardımm !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar psp'm de orjinal 4.50 version yüklü benim bunu 2.71 e düşürmem lazım acemiyim biraz ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

• yasak
  • yasak değil.yanlış biliyorsun. ama bu konuyu buraya açman yasak arkadaşım. kolay gelsin. net olarak bilmiyorsan sakın deneme brick olma riski yüksek makinalardan. paran boşa gidebilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Birara regamers 'tada anlatılıyordu galiba. Bu arada versiyon 4.50 çıktı mı ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeRYa

arkadaşlar psp'm de orjinal 4.50 version yüklü benim bunu 2.71 e düşürmem lazım acemiyim biraz ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

Konsol Bölümü Kuralları

1-) Konsol bölümünde her türlü kopya oyun, koruma kırılması, modchip, firmware hack ve downgrade gibi illegal konular hakkında konu açmak, paylaşımda bulunmak, yardım istemek ve bu tür konularda PM yolu ile dahi olsa yardım edilmesi yasaktır. Bu kurala uymayan üyelerin yorumları veya konuları haber verilmeden silinecek ve üye hakkında gerekli cezai yaptırım başlatılacaktır.

quote:

Orjinalden alıntı: ucav

yasak değil.yanlış biliyorsun. ama bu konuyu buraya açman yasak arkadaşım. mehmetman sana yardımcı olacaktır. yadawww.morsayfa.org da aradığından fazlasını bulursun. kolay gelsin. net olarak bilmiyorsan sakın deneme brick olma riski yüksek makinalardan. paran boşa gidebilir.

Konsol Bölümü Kuralları

5-) Forumda diğer sitelerin reklamının yapılması, ya da firmaların kendi reklamlarını yapması yasaktır. İlan niteliğindeki yorumlar uyarılmadan silinecek, üyeye cezai işlem uygulanacaktır. Aynı şekilde firmalar hakkında yorum yapılması da forum kurallarına aykırı olup bu tür yorumlar habersizce silinecektir.

Bence neyin yanlış neyin doğru olduğuna bölüm kurallarını okudukdan sonra karar verseniz çok daha iyi olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 27 Temmuz 2008; 20:40:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.