Şimdi Ara

vestel 2410 dts yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde vestel 2410 dts dvd player var makineye dvd yi koyuyorum ama ilginçtir dvdyi mekanizma döndüremiyor bir kaç kez osmanlı tokadı vurunca dönmeye başlayıp filmi izliyorum tüm cd lerde böyle motor ilk kalkışı yapmıyor şamarlamak gerek sizce sorun nedir başına böyle bir şey gelen varmı saygılar

• Vestel 2410 DTS başlığını görünce gözlerim yaşardı. Bende de vardı bu cihazdan. Uzun bir zaman kullandım. Sonra bir tanıdığa hediye ettim.

Çok eski cihazdır o. Uzun zaman içinde mekanizma artık eski görevini yapmaz olabilir. Yağı bitmiştir. Özelliği bozulmuştur. Veya kopuk bir kablo vardır. Siz osmanlı tokatını vurunca temas etmeye başlayıp çalışıyordur. Fakat benze osmanlı tokadından vazgeçip bir tamirciye götürün.

Ayrıca cihazınızın kıymetini bilin. Analog çıkışlarından DTS ses özelliğini destekleyen ender cihazlardandır o.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    dostum makineyi 2003 yılında almışım makinem dts olması vede en güzel tarafı cd yi zımpara ile zımparalasan bile makine cd yi okumada çok başarılı bilgisayarın okuyamadığı bir çok dvd playerin okuyamadığı dvd leri okuyabiliyor ama şimdi bir yerinde problem var çözemedim belki karşılaşan vardır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.