Şimdi Ara

vgz uzantılı dosya nasıl açılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
34.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vgz uzantılı dosyaları nasıl açabilirim ??

• www.filext.com
    buraya bak hocam hangi uzantının neyle açılacağını gösterir
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

www.filext.com

Bu sefer işe yaramadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan7307

quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

www.filext.com

Bu sefer işe yaramadı.

Mail atıver hacım
  • EV Player ile Görüntü İşleyin ve AVİ Formatına Dönüştürün

Program kurulumu sırasında opsiyonel olarak yüklenen bu görüntü oynatıcı sayesinde görüntü dosyalarını oynatabilir, parametrelere göre dosya arayabilir, resim çekebilir veya yazıcıdan bastırabilir, görüntüyü büyültüp küçültebilir, tam ekran modunda izleyebilir, uzun görüntü dosyalarından bir bölümünü kesip farklı kaydedebilir.

EV Player ile SMICT formatında (*.vgz) kaydedilmiş görüntüleri, çeşitli codecler vasıtası ile geleneksel video formatı *.avi’ye dönüştürebilirsiniz. AVI formatı SMICT teknolojisine göre çok daha fazla yer kaplayacağından uzun görüntü dosyasının sizin için gerekli olan bölümü keserek o görüntüyü *.avi dosyası haline getirmeniz önerilir.

• güzel bir paylaşım sağolun
  • teşekkürler benim de işime yaradı
  • dostum vgz uzantılı dosyayı vgz playerle açabilirsin chatoxp veya vguard diye arattır ordan herhangi bir vguard kart sıstemının (farketmez netıcede sana player lazım) setupını ındır sonra çalıştır pc ne kur ardından player açabılırsın yada sitesinde varsa bilemiyorum belkide playerı tek vardır ve bu vgz dosya formatını avi çevirebiliyorsun bu vgz playerden vgz playerın açılan ekranında yukarıda tools bolumunde converter avi diye yazar dosya konumunu feln belırtıyorsun ardın aviye rahatlıkla geçebiliyor...

selam ve dua ile
  • Benimde işime yaradı teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.