Şimdi Ara

Viewsonic VX2457mhd YARDIM -3 gün önce aldım-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. 3 gün önce vatandan viewsonic vx2457 monitörü aldım. Monitörün ayaklarının sallanması hariç memnunum. Şimdi öncelikle gelelim sorunlara;

1- PC nin monitörünü kapattığımda 1-2 saat süreyle tekrar açtıgımda -torrent vs indirirken- monitörün kendi çalışan durumdaki hoparlörünü görmemeye, ses aygıtı hatalı demeye başlıyor ki hdmi kablosuyla monitör ve kasa birbirine bağlı. Bu neden oluyor? Pc yi rest atmadan sorun çözülmüyor.

2- olarak görüntü ayarlarını pek yapamadım. Renkleri güzel,canlı göz yormayacak şekilde konstrast vs ayarlarını tavsiye eder misiniz kullananlar..

• güncel dememe gerek yok herhalde
  • güncel arkadaşlar.
  • salvador.deli kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle bu sorunla ilgili anakartınızın eya ses kartı sürücülerinizi günceller misinizi? Bu sorun bir müşterimizde daha yaşandı, güncellemeden sonra bu sorun ortadan kayboldu.

Renk ayarları ile ilgili 2 farklı incelememiz burada renk ayarlarına değiniliyor. Fakat, renk ayarı çok kişisel bir ayardır. Siz kendi ayarınızı en iyi şekilde ortamın ışığı ve tonlarına göre ayarlamanız daha sağlıklı olacaktır.

https://www.technopat.net/2016/05/28/viewsonic-vx2457-mhd-oyuncu-monitoru-incelemesi/

https://teknoseyir.com/?s=vx2457&type=

• Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    anakart eya derken anlayamadım? bu 2 incelemeyi izleyerek almıştım fakat renk konusunda kesin birşeye değinilmiyor.
    Merhaba,

Anakart veya ses kartınızın sürücülerini demek istemiştik. hatalı yazmışız kusura bakmayın.
  • aynı monitörü bende aldım d-sub girişinden bağladığımda 60hz ın üstüne çıkamıyorum 75 hz olarak nasıl kullanabilirim hdmi yada displayport mu bağlamam gerekiyor ?
  • Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dün aynı şekilde MSI B150M BAZOOKA anakartımın audio driverlarını güncelledim fakat bir ara tekrar oldu.

Monitörde bir sıkıntı mı var acaba?
    Merhaba,

Monitör güncel sürücüleri buradan bulabilirsiniz. Eğer güncelledikten sonra sorun devam ederse MNG kargo ile karşı ödemeli olarak servisimize gönderebilirsiniz.

http://www.viewsoniceurope.com/tr/products/lcd/VX2457-mhd.php#pDownloads

KVK Teknik Servis Merkezi
    Orta Mah. Ankara Asfaltı
    E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
    A Blok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
    Tel.0216 451 98 90
    Mail. service_tr@viewsoniceurope.com
  • RjectioN kullanıcısına yanıt
    Bilmem çözdün mü sorunu ama dp bağlaman gerekir 75 hz için.Ayrıca memnun musun monitorden? 27 aldım bende yolda
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Bilmem çözdün mü sorunu ama dp bağlaman gerekir 75 hz için.Ayrıca memnun musun monitorden? 27 aldım bende yolda

dp değilde hdmi ile sorunu çözdüm ürün güzel fakat gözü yoruyor yada benim gözümü yoruyor bilemiyorum.Performans açısından diyecek yok şahane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.