Şimdi Ara

Virüs Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim sorunum internete girdiğimde sayfanın açılmasının cok uzun sürmesi bu durum bugun başladı sayfanın tam olarak açılması yaklaşık iki dakika sürüyor program file da işe yaramıyor diye bir kaç programı sildim bu sorunla karsılaşınca tekrar yükledim ancak işe yaramadı bide bugun SUPERAntispyware yi yükledim ayrıca nod32 de kullanıyorum sizce bununla alakalı olabilir mi lütfen yardıcı olun video vs izleyemiyorum ayrıca avatarda ki resimleride göremiyorum :((((
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bizdede aynı sorun var birader telekom ağlarında havalardanmıdır bilinmez bir yavaşlama söz konusu.
  • telekomdan da olabilir ama internet explorerın sol alt köşesinde proxy ayarları algılanıyor şeklinde bir yazı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 13 Mart 2008; 19:54:15 >
  • ewt kardeş bu sorun bende de war bugün nedense herkesde böyle
  • evet arkadaşlar anlaşılan bilgisayarla ilgili değil forumda bir sorun var şu an daha iyi bilmem sizin ki düzeldi mi?
  • Konu Başlığınızı Birdahaki sefer Anlaşılır net şekilde İfade ederseniz, Kullanıcılarımız daha Çabuk sürede yardımcı olmaya çalışacaklardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.