Şimdi Ara

virüsmü var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR POP UP ENGELLEYİCİLERİ KAPATTIĞIM HALDE HALA BAZI SİTELERDE SORUN VAR. ÖRNEĞİN YAYINONLİNE RADYO DİNLEYEMİYORUM VE GARANTİNİN İNTERNET ŞUBESİNE GİREMİYORUM.
    SORUN 2 GÜN ÖNCE KASPERSKY PROGRAMINI İNDİRMEMLE BAŞLADI. DAHA SONRA PROGRAMI SİLDİM AMA DURUM DEĞİŞMEDİ SORUN DEVAM EDİYOR.
    YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luck@fEleven -- 12 Kasım 2005, 8:12:19 >

• CEVAP YOKMU YANİ BU MUDUR?
  • internet bölümüne yaz ceva bulursun kardeş!!!!!!!!!!!11
  • 4 AYRI YERE YAZDIM. FORMAT ATACAM VALLA KAFAYA GELDİLER İYİCE
  • AÇILIR PENCERE ENGELLEYİCİLERİN HEPSİNİ SİLDİM. İNTERNET AYARLARI ZATEN RESETLİ. ANCAK ANLAYAMADIĞIM BİR SORUN VAR. ARKADAŞIM KENDİ BİLGİSAYARINDAN HOTMAİLE GİREBİLİYOR BEN GİREMİYORUM
    AD-WATCH FALANDA YÜKLÜ DEĞİL.
  • sildikten sonra etkileri kalmış olabilir.explorerı falan fabrika ayrlarına geri yükle.oralarda default falan da yazabilir.
  • xp de f2 olması lazım açarken f2 yi basılı tut sistem restat bölümünü evet de eski haline gelir
  • o karspersky benım makınayıda mafettı yaa kurmak ıcın ıyı bılmek lazım
  • arkadaşlar çok yanılıyosunuz kaspersky'ın zararından çok daha fazla yararı var ve gerçekten çok iyi bir antivirüs programı????
  • Kaspersky i yeniden yükle ve bilgisayarı tarat.Options bölümünde virus bulduğunda onar,onaramıyorsan sil seçeneğini seç.Karantina seçeneğini kullanma(Quarantine).
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.