Şimdi Ara

Vista Disk Alani ``ILGINC``

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Vista da c ye sag tus ozellikler yapinca kullanilan alan 184 gb gozukuyor ama c nin dolulugu 35 gb; ben bu isin icinden cikamadim yardim rica edecegim

Vista Disk Alani ``ILGINC``

• tüm dosyaları seçip yapıyosan o yanlış çıkabiliyo
    bide belki bi fikir ccclenar indir kur çöp kutusuna sağ tıkla cccleaner ile temizleye bas bakalım 30 a incekmi
  • denedim olmuyor
    ya az bi fark da degil cok ilginc hd i temizliyorum ama kullanilabilirden dusmuyor
  • sistem geri yüklemeyi kapat daha sonra tekrar aç bi nebze faydası olur
    bunu yapmak için bilgisayarım a sağ tık özellikler oradan gelişmiş sistem ayarları
    oradan sistem koruması açılan sürücüler in yanındaki imi kaldır sorulan soruya evet de tamam de bu kadar
  • yaptim abi onu da
    daha once bu sorunu yasayanlar olmus ama benim hd teki kadar fark kimsede olmamis
    cok ilginc gercekten ya cozemedim
  • Vistada nasıl bilmiyorum ama XP'de olduğu gibi olacağını düşünerek yazıyorum.

Araçlar -> Klasör Seçenekleri -> Görünüm Sekmesinden "Gizli dosya ve klasörleri göster" i işaretle ve "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle" nin yanındaki onayı kaldır. Çıkan uyarıya "Evet" de ardından C sürücüsüne gir ve tüm dosyaları seçerek bir daha dene bakalım ne kadar gözükecek.

Kolay gelsin.
  • maalesef olmuyor dostum
    :(
  • arkadaşım vista çok fazla sistem geri yükleme noktası tuttuğu için gereksiz yere hardiskte yer tutar.. disk temizlemeye gir orada üstte diğer seçenekleri tıkla ve alttaki seçenekten sistem geri yükleme noktaları ve gölgeleri sil de. sonra tekrar baktığın zaman istediğin kadar yer açılşım olacaktır. kesinlikle tavsiye ederim. sonucu bekliyorum
  • yapmistim onu dostum maalesef olmadi, sagol ilgin icin, sanirim formati cani cekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.