Şimdi Ara

vıtocu yokmu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
11.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yapay Zekanın Yanıtı

Vito 110 D: Kapsamlı Bir Kullanıcı Rehberi

Mercedes Vito 110 D, ticari kullanım için tasarlanmış popüler bir panelvandır. Pek çok sürücü, bu aracın dayanıklılığı, güvenilirliği ve çok yönlülüğünü takdir etmektedir. Bu rehber, Vito 110 D hakkında kapsamlı bilgiler sağlayarak satın alma kararınızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Kullanıcı Yorumları

Vito 110 D sahipleri, genellikle aracın performansı, yakıt verimliliği ve konforu hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır. Sürücülerin büyük çoğunluğu, aracın zorlu iş koşullarına dayanacak kadar sağlam olduğunu belirtmektedir.

Satın Alma Kararı

Vito 110 D'yi satın alıp almama kararı, bireysel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır. Aracı ağırlıklı olarak ticari amaçlarla kullanmayı planlıyorsanız, sağlam yapısı ve güvenilirliği cazip özellikler olabilir. Yakıt verimliliği ve konfor da önemli faktörlerdir.

Yakıt Tüketimi

1998 ve 1999 model Vito 110 D araçların yakıt tüketimi, sürüş tarzı, yük miktarı ve yol koşulları gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, bu araçların ortalama yakıt tüketiminin 100 kilometrede 8-10 litre arasında olduğu belirtilmektedir.

Bakım Maliyetleri

Tüm araçlar gibi Vito 110 D'nin de düzenli bakım gerektirmesi önemlidir. Bakım maliyetleri, aracın modeline, yaşına ve kilometre sayısına bağlı olarak değişebilir. Ancak Vito 110 D'nin genel olarak güvenilir bir araç olduğu ve bakım maliyetlerinin makul olduğu düşünülmektedir.

Sonuç

Mercedes Vito 110 D, çok yönlü ve güvenilir bir ticari araçtır. Dayanıklılığı, yakıt verimliliği ve konforu, onu işletmeler için popüler bir seçim haline getirmektedir. Kullanıcı yorumları genellikle olumludur ve araç, satın almaya değer bir seçenek olarak kabul edilmektedir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • vito ihmal edilirmi..o türde insanlar neden gidip illa transporter alır anlamam 89 liği gitmiyor 105 liği gitmiyor 130 luklarıda sanıyeden çıkmıyor.2004-2005 vitoda kasa ve motor çekiş felan değişiyormuş.dükyana alıcaz servis için bakıyoruz bakalım denk gelirse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizatakan

vito ihmal edilirmi..o türde insanlar neden gidip illa transporter alır anlamam 89 liği gitmiyor 105 liği gitmiyor 130 luklarıda sanıyeden çıkmıyor.2004-2005 vitoda kasa ve motor çekiş felan değişiyormuş.dükyana alıcaz servis için bakıyoruz bakalım denk gelirse...
    merhaba arkadaşlar,

2009 veya 2010 model vito almayı düşünüyorum fakat bazı sorularım var kullananlar karşılaştıkları önemli sorunları paylaşırsa sevinirim.İnternetten yaptığım araştırma sonucu yurtdışındaki kullanıcılar tarafından özellikle boya,kaporta pas sorunu(arka kapı özellikle), ön süspansiyon vuruntusu, soğuk havalarda vites geçişlerinin zor olması,tekerleklerin anormal aşınması gibi sorunlardan bahsediliyor, sizlerde böyle sorunlarla karşılaştınız mı? Türkiyede ki modellerde de bu tür şikayetler var mı? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: athackan

vito ihmal edilirmi..o türde insanlar neden gidip illa transporter alır anlamam 89 liği gitmiyor 105 liği gitmiyor 130 luklarıda sanıyeden çıkmıyor.2004-2005 vitoda kasa ve motor çekiş felan değişiyormuş.dükyana alıcaz servis için bakıyoruz bakalım denk gelirse...

cok boş ve bilgisiz bir bakış acısı git bir galericiye sorsan hangisi daha iyi cevabını alırsın arkadaşım,vitoloru millet garajlardan cıkarıp binemiytor
  • quote:

Orijinalden alıntı: enx

quote:

cok boş ve bilgisiz bir bakış acısı git bir galericiye sorsan hangisi daha iyi cevabını alırsın arkadaşım,vitoloru millet garajlardan cıkarıp binemiytor

wvcıler ıkıncı el pazaralrında arabayı satma derdınde o dert bıttıde bınmelerı kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazır -- 31 Ağustos 2009; 1:52:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nazır

quote:

Orijinalden alıntı: enx

quote:

wvcıler ıkıncı el pazaralrında arabayı satma derdınde o dert bıttıde bınmelerı kaldı

Alıntıları Göster
    bende 2005 2006 model vito düşünüyorum 115 CDI ama kafama takılan bazı sorunlar var arkadaşlar bilen arakdaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Yakıt Tüketimi Servis Ücreti Parça Ücreti Çok Pahalı Oluyor mu? Bunlar Fazla Tutulmadı Diyorlar Arkadaş itişli olduğu için çok yakıyormuş. Herhalde yanılmıyorsam yıllık vergileri 800 Lü Birşeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: muratalagoz

bende 2005 2006 model vito düşünüyorum 115 CDI ama kafama takılan bazı sorunlar var arkadaşlar bilen arakdaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Yakıt Tüketimi Servis Ücreti Parça Ücreti Çok Pahalı Oluyor mu? Bunlar Fazla Tutulmadı Diyorlar Arkadaş itişli olduğu için çok yakıyormuş. Herhalde yanılmıyorsam yıllık vergileri 800 Lü Birşeydi

Alıntıları Göster
    bıldıgım kadarıyla cevaplıyım bende aynı nıyetle arastırıyorum vergılerı ve trafık sıortaları konusunda tereddutlerım var cunku mınıbusun 470 lıra panelvanın 950 vergısı var yanlız cuda varkı bu sınıftan hangı araba olursa olsun aynı vergılerı 6 yasından buyuk bı arabada vergıde dusuyor dıye bılıyorum yakıt olarakta 115 buyuk motorlu oldugundan 10-12l/100km yakıcagı kanatındeyım fakat 111 ve 109 ların ortalama 8-10 lıtre/100km yaktıklarını soylerler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazır -- 1 Eylül 2009; 20:59:06 >

• quote:

bıldıgım kadarıyla cevaplıyım bende aynı nıyetle arastırıyorum vergılerı ve trafık sıortaları konusunda tereddutlerım var cunku mınıbusun 470 lıra panelvanın 950 vergısı var yanlız cuda varkı bu sınıftan hangı araba olursa olsun aynı vergılerı 6 yasından buyuk bı arabada vergıde dusuyor dıye bılıyorum yakıt olarakta 115 buyuk motorlu oldugundan 10-12l/100km yakıcagı kanatındeyım fakat 111 ve 109 ların ortalama 8-10 lıtre/100km yaktıklarını soylerler

Alıntıları Göster
    yakıt çok değil mi hocam 100 km 10 - 12 LT dizel bi araça göre çok düşünüyorum aslında alınır mı alınmaz mı diye de yakıt birkez daha düşünmeme sebep olucak sanırım vip lerinede bayılıyorum cezbediyor insanı

• quote:

yakıt çok değil mi hocam 100 km 10 - 12 LT dizel bi araça göre çok düşünüyorum aslında alınır mı alınmaz mı diye de yakıt birkez daha düşünmeme sebep olucak sanırım vip lerinede bayılıyorum cezbediyor insanı

Alıntıları Göster
    2007 vito 111cdi kullanıcısıyım. Şehirdışı 100-110la gidersen 220, şehiriçi 240-250 yakıyor(Eurodiesel 2.70tl/litre) ki bizdeki çelik jant geniş lastik.

Artıları herkes bilir zaten. Eksi olarak bir mercedesten beklemediğim içeriye çok fazla ses alıyor ve kapılardan sağdan soldan kronik sesler geliyor.
    Performans olarak 111 tatmin edici olur diye düşünüyorum. Araç boş iken dik rampalarda 5.vitese düşüyor. Turbosu çok etkili araç 2500 devirden sonra bir anda atılıyor ama yakıtda aynı oranda atılıyor:) Yukarıdaki oranlar düşük devir oranlarıdır.

Resimleri linktedir.
    http://www.sahibinden.com/2007_model_mercedes_vito_111_cdi-05WQQaXQQ14557783WQQpXQQdisplayitem

• yanlız o deger 115lık buyuk motorlu vıto ıcın gecerlı sen kullanıma gore dahada tabıkı dusurursun mesela ben 111lere 8-10 dedım ama 7ltye kadar dusurenler var 100km/6ltyı ıdda edenlerlede tanıstım cok deyılkı bu sınıfın tum markaları aynı degerlerde bazı fanatıklerın sozune bakma tecrube etmeden karar verme ben marka fanatıgı deyılım hepsıne bakıyorum yakıtta tasarrufu kulanırken surucu saglıyo bence daha once ben ısyerınde sofer olarak starex kulladım hanı lanetlı 100hp olandan sehır ıcı bırdepoyla 60lt 650km yapıyodu herkez sasırıyodu halbukı servıs normalı o abı starekscıler kendılerı yarattı bu efsaneyı dıyodu
    quote:

• quote:

yanlız o deger 115lık buyuk motorlu vıto ıcın gecerlı sen kullanıma gore dahada tabıkı dusurursun mesela ben 111lere 8-10 dedım ama 7ltye kadar dusurenler var 100km/6ltyı ıdda edenlerlede tanıstım cok deyılkı bu sınıfın tum markaları aynı degerlerde bazı fanatıklerın sozune bakma tecrube etmeden karar verme ben marka fanatıgı deyılım hepsıne bakıyorum yakıtta tasarrufu kulanırken surucu saglıyo bence daha once ben ısyerınde sofer olarak starex kulladım hanı lanetlı 100hp olandan sehır ıcı bırdepoyla 60lt 650km yapıyodu herkez sasırıyodu halbukı servıs normalı o abı starekscıler kendılerı yarattı bu efsaneyı dıyodu
    quote:

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/tertemiz_ozel_aksesuarli_hasarsiz_vito-30WQQaXQQ16649164WQQpXQQdisplayitem

arkadaşlar düşünenler varsa yukarıdaki linkte görev yaptığım ilçede samimi olduğumuz bi abimizin aracı satlık.Satma nedenleri iş nedeniyle arabasından verim alamaması.Açık kasa ford transit alacaklar.

Araca kendi çocuklarından farksız bakarlar.Araç doğru dürüst güneş bile görmez...Hiçbir şekilde Kayserideki Mercedes bayisinden başka bir yere bakıma gitmez.

• 11 senedir Vito kullanıcısıyım, vazgeçilmezlerimdendir. 2010 için Kolumandan fiyat bekliyorum, 2008i sattım ondan alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqix

11 senedir Vito kullanıcısıyım, vazgeçilmezlerimdendir. 2010 için Kolumandan fiyat bekliyorum, 2008i sattım ondan alacağım.
    2008ın nesı vardı acaba yenıler farklımı olacakmış
  • quote:

2008ın nesı vardı acaba yenıler farklımı olacakmış

Alıntıları Göster
    Selam. 1998-2002 arası Vito bakıyoruz şu sıralar. Ama kafamızda bazı sorular var;bunları siz Vito kullanıcılarına sormak istedim.

*Aile kullanımı için 110D mi yoksa 108D idare eder mi?

*110 ve 108 şehiriçi ve şehirdışı kullanımda tahminen ne kadar yakar?

*Yan sanayi ve servis fiyatları sizce nasıl?(2009 Sprinter kullanıcısından çok da yüksek olmadığını duymuştum acaba doğru mu?)

*Motoru ne kadar dayanır,kaç km gider?(88 Model Audiye 8000TL motor masrafı yaptım aslanlar gibi oldu ama .... :)

*Alıcı olarak bir Vito'yu görmeye gittiğimde nelere dikkat etmeliyim?

Mesajı bu başlığa yazdım,çünkü gördüğüm kadarıyla çok tecrübeli Vito kullanıcıları var karşımda.İlgilerinizi bekler,teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berxolid

Selam. 1998-2002 arası Vito bakıyoruz şu sıralar. Ama kafamızda bazı sorular var;bunları siz Vito kullanıcılarına sormak istedim.

*Aile kullanımı için 110D mi yoksa 108D idare eder mi?

*110 ve 108 şehiriçi ve şehirdışı kullanımda tahminen ne kadar yakar?

*Yan sanayi ve servis fiyatları sizce nasıl?(2009 Sprinter kullanıcısından çok da yüksek olmadığını duymuştum acaba doğru mu?)

*Motoru ne kadar dayanır,kaç km gider?(88 Model Audiye 8000TL motor masrafı yaptım aslanlar gibi oldu ama .... :)

*Alıcı olarak bir Vito'yu görmeye gittiğimde nelere dikkat etmeliyim?

Mesajı bu başlığa yazdım,çünkü gördüğüm kadarıyla çok tecrübeli Vito kullanıcıları var karşımda.İlgilerinizi bekler,teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Bana soracak olursan 108 de 110 da alma.Alacaksan 112CDI al.
    Bence bugune kadar yapılan en iyi motorlarından biridir.Hem ekonomik hem performanslı bir motor.Bakımı kesinlikle masraflı bir araç değil yetkili servisede bakımları 250 TL ya tutar ya tutmaz.Motor konusuna gelirsek konuşduğumuz marka Mercedes, motora iyi baktıkdan sonra Türkiye şartlarında 500.000 km rahat yapabilcek bir motora sahip.Kısmet olurda almaya gidersen klasik 2.elde nelere dikkat ediliyorsa onlara bakacaksın.Kaporta,motor, yürüyen aksam vs..
    Model olarakda sana tavsiyem 2002-2003 112 CDI.Pişman olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Gentor

Bana soracak olursan 108 de 110 da alma.Alacaksan 112CDI al.
    Bence bugune kadar yapılan en iyi motorlarından biridir.Hem ekonomik hem performanslı bir motor.Bakımı kesinlikle masraflı bir araç değil yetkili servisede bakımları 250 TL ya tutar ya tutmaz.Motor konusuna gelirsek konuşduğumuz marka Mercedes, motora iyi baktıkdan sonra Türkiye şartlarında 500.000 km rahat yapabilcek bir motora sahip.Kısmet olurda almaya gidersen klasik 2.elde nelere dikkat ediliyorsa onlara bakacaksın.Kaporta,motor, yürüyen aksam vs..
    Model olarakda sana tavsiyem 2002-2003 112 CDI.Pişman olmazsın

Alıntıları Göster
    4 sene önce vardı bizde içi döşeli çok kral araba idi... ama gerçekten eski oldugu için çok sorun çıkarmıştı ama çok konforlu araba idi.. 110 d almanı tavsiye edeirm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

4 sene önce vardı bizde içi döşeli çok kral araba idi... ama gerçekten eski oldugu için çok sorun çıkarmıştı ama çok konforlu araba idi.. 110 d almanı tavsiye edeirm.

Alıntıları Göster
    Önerileriniz için teşekkür ederim. 16000TL ye kadar sınırım var. Bu civarda araçlara bakıyorum.112CDI lar ise 18-20binlerden başlıyor. Ama yine de önerinize kulak vereceğim belki bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Berxolid

Önerileriniz için teşekkür ederim. 16000TL ye kadar sınırım var. Bu civarda araçlara bakıyorum.112CDI lar ise 18-20binlerden başlıyor. Ama yine de önerinize kulak vereceğim belki bulurum

Alıntıları Göster
    selamlar,
    2006 yeni kasa vito ön ikili koltuk elinde olan var mı ?
    iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemiadami

selamlar,
    2006 yeni kasa vito ön ikili koltuk elinde olan var mı ?
    iyi günler.

Alıntıları Göster
    1999 2003 e kadar vito bakıyorum bende eski kasalar daha çok hoşuma gidiyor. Vip iç dizaynlılara bakıyorum acaba normal koltuklu vito alsam iç vip dizayna fazla abartmamak şartıyla ne kadar para harcanır onuda merak ediyorum. İnternetten araştırdım 5.000 $ fiyatlarda gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

Valla bunu 22 şubatta yazmışım bi ay önce 2007 model aldık bi tane 111Cdi.

Merso forever ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.