Şimdi Ara

-Vivo-bağlantısı siyah beyaz oluyo!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Winfast A280 LE TD MY vivo ekran kartıma playstation 2 yi bağladım. Görüntü akıcı fakat siyah beyaz neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim

• PS2 pal modunda mı?
    Genelde Ntsc bu durumla karşılaşılır...
  • şimdi playstation un kutusunda pal yazıyo ilk Sony logosunda yani startta renkli oluyo daha sonra oyuna geçince siyah beyaz oluyo.Video ayarlarım da ntsc pal olduğunda logo da siyah beyaz oluyo bunun bir pal-ntsc sorunu belli fakat hiç bir kombinasyon tutmadı. Yannız senin yazından playstation un pal-Ntsc değiştirilebileci anlaşılıyo öyle bişe var mı???
  • Oyun pal'se PS2 den bir problem yok..
    Tv'ye bağladığında ne oluyor?
    Başka oyunlarda da aynı şeyi yapıyormu?
  • iki tane oyun denedim ikisi de aynı fakat playstation başlangıcı renkli oluyo oyuna geçtikten sonra renk gidiyo.Capture olarak NTSC kullanıyorum. Onu da kullanmazsam başlangıçtaki SONY logosu da siyah beyaz oluyo.Benim burdan anladığım PS2 ntsc fakat oyunlar PAL.Fakat ilginç olan şey bu eğer bir sorunsa TV'de de böyle bir uyuşmazlık olabilmesi gerekir.(çünkü en az 50 tane oyun ve 10 dan fazla farklı marka TV de oynadım hiç bi sorun olmadı). Ve de bildiğim kadarıyla PS2'nin çipi NTSC-PAL olayını kırıyo.Yoksa hiç bi oyunu PS2 çalıştırmaz. KAfam karıştı :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.