Şimdi Ara

Vodafone Arenada bizi ilk hangi takım yener? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
2.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım anlamışsındır kardeş. Büyük konuşmamak lazım. Bazı şeyleri kabullenmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciganito

Umarım anlamışsındır kardeş. Büyük konuşmamak lazım. Bazı şeyleri kabullenmek lazım.

bişeyi kabullendiğim yok kardeşim defans oyuncularımız sizinkilerden yine daha iyi. bizim takımda sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coobain kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim tamam sensin. Biz Kjaer'e kötü demiyoruz burda. Skrtel kötü kabul et şuan. Yok Rhodolfo'dan iyiymişte bilmem ne. Defans hattı bizden belki isimce iyi olan takımsınız. Sorun burda sizde işte takım oyunu denen bir şey yok. Bizde sistem var hangi oyuncuyu koyarsan koy elbette çöpler hariç sırıtmıyor hatta bazen gayet güzel işler yapıyorlar. Gördüğünüz gibi rotasyon oyuncularımızın performansı ortada.
  • Benı aldı bır dusunce Fenerbahce bu sezon acaba ılk kımı yenecek

• Napoli yener.
    Boş konuşuyorsun, çıkar bulamayınca da saldırıya geçiyorsun. Yapma, haklısın de geç. Çok zor değil.
  • Napoli yenemez. Bizim maçtan önceki fikstürleri inanılmaz zor. 2 gün önce juve deplasmanı felan var. Belki kupada yeniliriz ama yedeklerimiz bile ligin üzerinde. Bu sezon yenilmeyiz.

• Bursa ile ne zaman oynayacaksınız bilmiyorum ama Bursa sizi yener en kötü 1 puan alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Boş konuşuyorsun, çıkar bulamayınca da saldırıya geçiyorsun. Yapma, haklısın de geç. Çok zor değil.

bak 9 gün geçmiş hala anlayamamışsın. anlayana kadar da alıntı yapma

Tatildeydim kardeşim. Anladım ben anladım. endişe etme. ötesine geçtim ama senin kapasiteyi aştı tabi.. neyse. Bu iş sonsuza kadar sürer. Sen de son birkez laf sok bu iş bitsin.
  • beşiktaşın defansta iş yok, rodellega içlerinden tek başına, brumayı tutamazlar zaten quaresma yardıma gelmiyor gökhanda eski gökhan değil brumayı tek başına tutacak. Akıllı oynarsak fark atarız 2-5, 2-4 fln biter. De jong şu maça 11 başlasa keske atiba gökhan orta sahası hem ağır kalırdı hem de mücadele gücünü kaybederdi.

Kupa maçını örnek gösteriyorlar paso ama o maç daha tolganın ilk maçıydı şuan uyum sağladı arı gibi orta sahada, sneijder yavaş yavaş kendini buluyor topla daha çok oynuyor her geçen maç. erenin maşallahı var o da kupa maçında doğru dürüst topla buluşamamıştı.

Beşiktaş takım olarak daha iyi oynuyor gibi ama defansları çok kötü ilk başta da dediğim gibi. Bu beşiktaşa içerde, dışarda gol atamayı döverler. Stoperleri çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Tatildeydim kardeşim. Anladım ben anladım. endişe etme. ötesine geçtim ama senin kapasiteyi aştı tabi.. neyse. Bu iş sonsuza kadar sürer. Sen de son birkez laf sok bu iş bitsin.

anlayabildiysen sıkıntı yok

• Az kaldı öğrenmenize kimin yeneceğini, sabredin.
  • Sast kullanıcısına yanıt
    Hocam az yazmışsın. Bence 10-15 arası atarsınız, 5 tanesini Musleradan gelir.
  • Galatasaray yenemez o kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Az kaldı öğrenmenize kimin yeneceğini, sabredin.

Alıntılayalım. Dursun.
  • Bu sezon tüm maçları kazanırız. Şuan 12 Galibiyet üst üste yapmış durumdayız. Sezon sonuna kadar 15 maç daha var. Hepsini kazanıp üst üste iç sahada kazanma rekorunu kırarız.
  • Selamun aleykum beyler. Guzel konu.

• siz vodafone arenayı şükrü saraçoğlu ile karıştırmışsınız

• brandnew kullanıcısına yanıt
    Tiner guzelmis torbacin kim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.