Şimdi Ara

Vodafone Ev İnterneti Taahhüt Yeniledim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
43
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar Merhaba, Vodafone Net 2yıllık tarifemin taahhütü doluyordu yarın. Uygulamada ve telefonda da normalde 50mbit 520tl den aşağı vermiyorlardı. İkna paketi istedim. Yoksa iptal edeceğim dedim. Yok beyefendi ucuza tarifemiz yok dedi.

Müşteri temsilcisi iptal kısmına yönlendirdi. İptal edecekler diye düşünürken birdeennnn bir teklif daha geldi. 50mbit internet 12 ay taahhüt ile 203tl dedi. Ben tabi ilkinde inanamadım. Kaç tl sesiniz gelmiyor dedim 😀 sonra yine 203tl dedi. Hemen yeniledim arkkadaşlar tabikide. Uygulamada fiyatı görene kadar bile inanamadım ama doğruymuş gerçekten. Bedava gibi geldi 203tl indirme 50mbit yükleme 17mbit.

Bunu benim gibi olupta taahhütü yakın olanlar kullansın diye söylüyorum. Uygulamadan yenilerseniz 2katını ödüyorsunuz. Arayıp iptal etmek istediğinizi söyleyin 1 gün önceden. Özel fiyatlarla baş başa kalın. Hadi bakalım bilmeyenler yararlansın.

• Merhaba

Benim de uzun yıllardır kullandığım Süperonline internetimin taahhüdü 4 gün sonra doluyor. Fiyat araştırması yapıyorum. Vodafone 12 aylık taahhütlü fiyatı 432 Tl ye geliyor. Kampanya indirimleriyle 374 TL gibi bir rakam oluyor.

Bana sunulan teklif bu şekilde

50 mb 12 ay taahhütlü internet Modem dahil

ilk 2 ay 194 TL

sonraki 10 ay 479 TL

Faturaları Vodafone pay üzerinden ödersem ilk ay 194 tl iade

sonraki aylar her ay 50 TL iade

Süperonline yenileme için aylık 520 TL istiyor. Arayıp iptal edilmesin, modem ve tv+ kutusunu nereye iade edebileceğimi soracağım. Fiyat düşmezse iptal edip Vodafone net e geçebilirim.

Sizce Vodafone net kullanım açısından nasıl? Sorun yaşadığınız oldu mu?

• Bluecastle37 B kullanıcısına yanıt

Vodafone ttnet altyapısı kullanıyor. O yüzden bir sıkıntı yaşamadım hocam. Bizim burası da yeni yapı olduğu için altyapı yeni yani sorun yaşamadım. Sizin oradaki ttnet altyapısı kullananlara bir danış derim. Sorunsuz ise alabilirsiniz. Vodafone satışı yapıyor sadece. Ttnet elemanları gelip kuruyor interneti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.