Şimdi Ara

Vodafone taahhütlü telefon alımı hakkında bi sorum olcak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hattım çok önceden alındığı için babamın üstüne kayıtlıydı daha sonra kendi üstüme almaya uğraşmak istemedim şuan taahhütlü cihaz almak istiyorum babamın kimlik fotokopisi yeterli mi? Babam vodafone bayiye gitmesede onun adına işlem yapılabilir mi ?

ÖZET : Hat üstüme kayıtlı değil taahhütlü telefon alacağım hat sahibinin kimlik fotokopisiyle gidip taahhütlü telefon alabilir miyim yoksa illa o kişiyle beraber mi gitmem lazım ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alp1907066 -- 2 Ekim 2016; 14:49:17 >

• tabi ki olur.

sisteme fotokopiyi yuklemesi ve babanizin imzasinin olmasi yeterli. imza islak imza olmali. eger islak imzayi babaniz atarsa ve aveadaki calisan size inanirsa veyahut sizi taniyorsa . sistemsel bi sikinti olmaz alirsiniz. ama hicbir bayi bunu yapamaz. anladigim kadariyla , babanizdan gizli degil de , babanizi bayiye goturtup ugrastirmamak icin boyle bir soru soruyorsunuz ?

teoride olur ama pratikte mumkun degil, babanizin bayiye gitmesi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi occaut -- 2 Ekim 2016; 15:22:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok babamı uğraştırmamak amacıyla yapıyorum gizli yapsam bile telefonu görücek böyle şeyleri gizli yapmanın anlamı yok :D Bakalım akşam üstü bi bayiye gidicem ne dicek acaba
    Cevap için teşekkürler
  • Senin samimi oldugun bir vodafone bayisi varsa tabiki olur.
    yoksa hiçbir bayi böyle birşeyi kabul etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam gittim bayiye hat sahibi gerekiyomuş peder beyle gidip hallettik mecbur :D Cevap verenlere teşekkürler konu kapanabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.