Şimdi Ara

VOLVO S80 D2 POWERSHIFT TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba. Bir akrabamız dükkanını sattı ve konforlu bir araç almak istiyor. Düşündüğü araç 2009 mercedes e220 cdi idi. Fiyatlarına internetten baktık 100 bin liranın üzerinde fiyat biçilmiş temizlerine yıllık vergisi de cabası. Aradığı araç dizel otomatik ve ekonomik olacaktı. Ben de volvo s80 d2 powershift gösterdim ve önerdim hoşuna da gitti. Ben de size bir danışayım dedim.

1- Bu önerim performans ve ekonomi adına tatmin edici olur mu?(Şimdiki aracı ford fusion 1.4 tdci ve yaş 55)

2- Sizce 2014 model yani makyajlı temiz s80e 125 bin lira verilir mi?

Kullanan veya test eden arkadaşlar özellikle yardımcı olurlarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kkolds kullanıcısına yanıt
    Performans adina pek birsey beklenilmemeli. Ancak ekonomik olabilir.

• Duruşu iç dizaynı yeter. 55 yaşındaki birinin de o aracı redlineda kullanacağını sanmıyorum. Performansı gayet yeterli olacaktır.

Aynı araçtan komşuda var her gördüğümde imrenerek bakıyorum, sahibi tam tersi hiç ilgilenmiyor araçla tampon çizik ve çatlak içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agaçe -- 21 Ağustos 2015; 5:02:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dukkan satip araba mi aliyor bu zamanda

• kkolds kullanıcısına yanıt
    hocam benim bi tanıdığım 10-15 gün önce antepte 2013 model advence 15000km deki s80 i 111000tl ye aldı. performansı içinde ortalama diyor...( ayrıca sıfır fiyatlarınada bakın. liste fiyatları sizi yanıltmasın. ben geçenlerde forumda biraz araştırdım ve bayilerin liste fiyatları üzerinden hatırı sayılır indirimler yaptıkları yazılıyordu. %20 den bahsedenler bile vardı)
    - ayrıca bi hatırlatma daha yapayım. volvo psa ile anlaşma yenilemediği için bundan sonra gelecek yeni kasalarde ne 1.6 tdci ve nede powershift olmayacak....s80 de seneye s90 diye bir model ile yer değiştireceği için şu an sadece elinde kalanları satıyorlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.