Şimdi Ara

VW NEW BEETLE (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
10
Favori
36.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anathien_!

ayrıca

izmirde yaşıyorum istanbuldan 2. el oto kredisi ile alacağım aracı fakat plakayı değiştirmek ve özel bir plaka almak istiyorum.

1- noterde satışı alırken plaka değişecek der isek satıcıya kredi ben yeni plakayı alana kadar verilmiyormuş doğru mudur ?

2- eğer noterde plaka aynı kalıcak dersem sonradan izmire geldiğimde plaka değiştirebiliyor muyum ?

3- bazı arkadaşlar ikamete gore plaka veriliyor demiş eğer istediğim plaka benim bölgemde değilse hiçbir şekilde istediğim plakayı alamıyor muyum ? yada ikametimi değiştirmek gibi gereksiz olaylara girerek yapılabiliyor mu ?

teşekkürler umarım hızlı cevaplar alırım yarın alıyorum aracı

araç buldunuz mu? boch servisleri deneyin expertiz için
  • quote:

ben volkswagen yetkili serviste ekspertiz yaptirmak istiyorum alacagim beetle icin fakat servislerin rapor vermedigini soyluyolar.. istanbulda arac hicbir vw servisi yapmiyor mu bu isin detaylarini nasil isledigini bilen var mi ?

edit: tüm istanbul yetkili servislerini aradım aralarında 6 tanesi yapıyor 3 anadolu 3 avrupa ama hepsi yarın için dolu

yarın için aynı kalitede ekspertiz yapan özel servis bilen var mı acaba ?

Beetle alırken ekspertize soktum aracı. Tabi randevu Alıp gitmek gerekiyor. Yapılan ekspertiz çalışmaları sonucu size rapor veriliyor. Araçtaki arıza kayıtları tek tek size anlatılıyor.

Aracın garantisi var yada iyi niyete giriyorsa özel servislerden uzak durun derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ayrıca

izmirde yaşıyorum istanbuldan 2. el oto kredisi ile alacağım aracı fakat plakayı değiştirmek ve özel bir plaka almak istiyorum.

1- noterde satışı alırken plaka değişecek der isek satıcıya kredi ben yeni plakayı alana kadar verilmiyormuş doğru mudur ?

2- eğer noterde plaka aynı kalıcak dersem sonradan izmire geldiğimde plaka değiştirebiliyor muyum ?

3- bazı arkadaşlar ikamete gore plaka veriliyor demiş eğer istediğim plaka benim bölgemde değilse hiçbir şekilde istediğim plakayı alamıyor muyum ? yada ikametimi değiştirmek gibi gereksiz olaylara girerek yapılabiliyor mu ?

Özel plâka istiyorsan öncelikle plakayı bulup ayırtmak gerekli. Tabi bunun bedeli var plakana göre senden bağış istiyorlar.
    Bağışı yapıp plakanı ayırtırsan satış işleminde bunu belirtirsin emniyetle iletişime geçip plakan ruhsatına tanımlanır.

Plakayı noter satışında değiştirmen yararına olur yoksa çok uğraşırsın.

Plakalar ikamete göre verilir. Bulunduğun yerde istediğin plâka yoksa o plakayı alamazsın.

Muameleci olarak tabir edilen trafik müşavirleri plâka işlemini hallediyorlar. İstediğin bölgedeki plakayı almak için önce satışı o bölgede ikamet eden kendi adamına aldırıyorlar sonra sana satıyorlar sende plâka Değişikliği istemediğin için istediğin plakayı almış oluyorsun. Tabi bu işlem baya maliyetlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

quote:

ayrıca

Özel plâka istiyorsan öncelikle plakayı bulup ayırtmak gerekli. Tabi bunun bedeli var plakana göre senden bağış istiyorlar.
    Bağışı yapıp plakanı ayırtırsan satış işleminde bunu belirtirsin emniyetle iletişime geçip plakan ruhsatına tanımlanır.

Plakalar ikamete göre verilir. Bulunduğun yerde istediğin plâka yoksa o plakayı alamazsın.

Muameleci olarak tabir edilen trafik müşavirleri plâka işlemini hallediyorlar. İstediğin bölgedeki plakayı almak için önce satışı o bölgede ikamet eden kendi adamına aldırıyorlar sonra sana satıyorlar sende plâka Değişikliği istemediğin için istediğin plakayı almış oluyorsun. Tabi bu işlem baya maliyetlidir.

evet haklısınız geçen sene bayideki satış danışmanı plaka için ikametinizi taşıyıp plakayı aldıktan 3 ay sonra normal adresinize tekrar taşıyabilirsiniz demişti ama bunun için sanırım adres tapu kira sözleşmesi vs gerekebilir diye düşünüyorum. kolayca muhtarlık yada nüfus müdürlüğünden yapılıyorsa daha kolay. bu arada henüz bayiye gidemedim eylül ayında elime para geçeceği için peşin alayım dedim ama kurlar baya yükseldi.

sahibinden sitesine bakıyorum 175 tane beetle ilanı var. bunların çoğu 50 bin km olmadan satışta ve 140 tanesi dsg şanzıman. hatta yeni alınmış 900 km de yada 4-5 aylık 2000-30000 km arası araçlar çoğu. acaba bunlar neden satılıyor bahsedildiği gibi dsg sorunumu var veya başka bir sorun çünkü oran baya fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: mühendis006

quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

quote:

ayrıca

evet haklısınız geçen sene bayideki satış danışmanı plaka için ikametinizi taşıyıp plakayı aldıktan 3 ay sonra normal adresinize tekrar taşıyabilirsiniz demişti ama bunun için sanırım adres tapu kira sözleşmesi vs gerekebilir diye düşünüyorum. kolayca muhtarlık yada nüfus müdürlüğünden yapılıyorsa daha kolay. bu arada henüz bayiye gidemedim eylül ayında elime para geçeceği için peşin alayım dedim ama kurlar baya yükseldi.

sahibinden sitesine bakıyorum 175 tane beetle ilanı var. bunların çoğu 50 bin km olmadan satışta ve 140 tanesi dsg şanzıman. hatta yeni alınmış 900 km de yada 4-5 aylık 2000-30000 km arası araçlar çoğu. acaba bunlar neden satılıyor bahsedildiği gibi dsg sorunumu var veya başka bir sorun çünkü oran baya fazla

Hocam 3 tane Beetle aldım. 1 tanesini sattım dizeldi.
    Şuan 2 tane duruyor. 1.2 ve 1.4 dsg. 1.2 olanı 51.000 km de satıyorum.

Bu arabalarda dsg sorunu çıkaranı görmedim 4 Yıldır aktif olarak kullanırım daha rastlamadım. Böceklerin çoğunda hevesini alan satar. Çünkü bu araba bir tutkudur. Başka bir olay ise Arabanın küçük gelmesi bu da satmaya sebeptir.

İlan No 224935262 sahibinden üzerinden bakabilirsin.

• Performans istediğim için 1.4 düşünüyorum o da dsg ile satılıyor mecbur dsg alacağız. Önce babamın aracını halletmemiz gerekiyor. Babama da golf ve Superb arasında gidip geliyoruz D Sınıfı olduğu için Superb ağır basıyor. Eylül ayı gelsin hallederiz umarım :)

• Bellatrixtau B kullanıcısına yanıt
    Hocam bol bol resim bekliyoruz. Güzel bir seçim yapmışsınız.
    Hastasıyım bu Arabaların. Binmediğim bir tek denim mavi kaldı.
    2 böceğim vardı sarı ve beyaz. Beyazı geçen hafta sattım.

Ayrıca instagram üzerinden grubunuzu takip edin. Buluşmalara gelin. Bekleriz.

• 2012 model beetle kullananlar bluetooth bağlantısı sağlayabiliyor mu acaba? Telefonda gözükmüyor hiçbir şekilde.https://youtu.be/GrsvXupeYwk Şu videoyu baz alarak denedim araçtaki ünite bu. Videodaki daha basit bi sistem gibi gözüksede bt-audio seçeneği bile var, ben ses aktarımını geç normal bağlantı bile kuramıyorum
     VW NEW BEETLE

Resim ekleyemedim galiba,http://www.motorbeam.com/wp-content/uploads/VW_Jetta_Audio_System.jpg linktekiyle aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luca.Brasi -- 14 Ekim 2015; 12:02:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Luca.Brasi

2012 model beetle kullananlar bluetooth bağlantısı sağlayabiliyor mu acaba? Telefonda gözükmüyor hiçbir şekilde.https://youtu.be/GrsvXupeYwk Şu videoyu baz alarak denedim araçtaki ünite bu. Videodaki daha basit bi sistem gibi gözüksede bt-audio seçeneği bile var, ben ses aktarımını geç normal bağlantı bile kuramıyorum
     VW NEW BEETLE

Resim ekleyemedim galiba,http://www.motorbeam.com/wp-content/uploads/VW_Jetta_Audio_System.jpg linktekiyle aynı

Hocam opsiyonel olarak Bluetooth eklenmiş olabilir. Ayracın teyibi rcd 510 bile değil.

Ayrıca beetle aracınız varsa The Beetle Türkiye grubumuza bekleriz. Grup için pm atın.

• zx6r kullanıcısına yanıt
    Sizin araçtada standart olarak gelen bu mu? Doğuşa sordum bağlantı imkanı var mı diye, (direksiyonda telefon işareti ekrandada phone yazısı olmasına rağmen) yok dediler. Dandik kufatec fisconu önerdiler 1800+200işçilik diye. Üniteyi değiştirebiliyor muyuz diye sordum zenec taktıklarını söylediler tam hatırlamıyorum ama yaklaşık 3-4bin liraya, bide bt-audio yok sadece telefon görüşmesi varmış zenec'te. biz yine auxa kaldık

• quote:

Orijinalden alıntı: Luca.Brasi

Sizin araçtada standart olarak gelen bu mu? Doğuşa sordum bağlantı imkanı var mı diye, (direksiyonda telefon işareti ekrandada phone yazısı olmasına rağmen) yok dediler. Dandik kufatec fisconu önerdiler 1800+200işçilik diye. Üniteyi değiştirebiliyor muyuz diye sordum zenec taktıklarını söylediler tam hatırlamıyorum ama yaklaşık 3-4bin liraya, bide bt-audio yok sadece telefon görüşmesi varmış zenec'te. biz yine auxa kaldık

Hocam biz grup olarak 2200 kişi ile bütün ayrıntıları düşündük. Bunlardan birisi Bluetooth idi. Servisin verdiği fiyat çok Uçuk. Standart olarak bu alet yok zaten. Takması ise baya maliyetli.

Ayrıca biz Bluetooth'u donanımdan saymıyoruz. Çünkü eklenemiyor. Benim aracım en dolusu disk janttan katlanır aynaya kadar hepsi mevcut. Üstelik sarı.

• Merhaba Degerli Arkadaşlar,
    Hepinize gunaydin ben de instagramdaki gruba üye olmak için formu dondurup gönderdim basis 1 şey gerekir mi? Bir de 18 inch jant (disc) almayı düşünüyorum.

Satan var mıdır? 2nci el de olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YöbölöBö -- 21 Kasım 2015; 18:53:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaschar

Merhaba Degerli Arkadaşlar,
    Hepinize gunaydin ben de instagramdaki gruba üye olmak için formu dondurup gönderdim basis 1 şey gerekir mi? Bir de 18 inch jant (disc) almayı düşünüyorum.

Satan var mıdır? 2nci el de olabilir...

Aramıza Hoşgeldiniz. Disk jantı satan şuanlık yok. Bulmak zor.

• Merhaba arkadaşlar. hafta içi yeni beetle almış olacağım. Umarım herşey güzel olur.
     VW NEW BEETLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerEko

Merhaba arkadaşlar. hafta içi yeni beetle almış olacağım. Umarım herşey güzel olur.
     VW NEW BEETLE

hayırlı olsun benzinli mi ? beyazı var bende dizel cam tavanlı xenon farlı satmayı düşünüyorum. yeni tiguan alıcam

• dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    evet 1.2 tsi dsg. çok tatlı kerata ya :) fikrim değişmezse alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerEko

evet 1.2 tsi dsg. çok tatlı kerata ya :) fikrim değişmezse alıyorum.

hayırlı olsun kaça geldi?
  • dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    80 bin.
  • PowerEko P kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun en çok yakışan birkaç renkten birisi kırmızı. Bizde Superb siparişi verdiğimiz için benim beetle bir süre ertelendi. Golf için 2016 sonu veya 2017 başlangıcı makyajlanacak denilmişti beetle da golf gibi 2012 de satışa çıktı aynı anda makyaj görebilir. Emisyon olayı öncesi 2016 da beetle dune satışa sunulacak 2018 de de yeni beetle demişti vw yöneticisi ama planlar değişmiş olabilir

• Arkadaşlar beetle'ın bayilerde pazarlık durumu nasıl? Golfte 6bine yakın indirim yapıyorlar, beetle pek satan bir araç dğeil, liste fiyatı üzerinden nasıl bir indirim yapıyorlar bileniniz var mı? 160lik tsi ile şehir içinde yakıt verileriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.