Şimdi Ara

VW NEW BEETLE (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
10
Favori
36.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şehir içi hız sınırlarına uygun kullanımda hafif performanslı 8 litreyi buluyor kullanıma göre daha fazla aratabiliyor. 160 hp lik motorda bazı araçlarda yağ yakma sorunu olduğu için çift turbo yerine 150 hp lik tek turboya geçildi. Eğer hazırda araç bulursanız 2015 model baya indirim olur ama siparişe girerse ufak bir indirim oluyor. Beetle ne kadar az satsada 2015 satış rakamlarında sciroccodan fazla sattı. Şahsen bence tek eksiği Almanya'da satılan 1.4 TSİ manuel vitesin ülkemizde satışa sunulmaması. 1.4 TSİ 150 hp manuel seat leon da satılıyor umarım beetle içinde gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendis006

Şehir içi hız sınırlarına uygun kullanımda hafif performanslı 8 litreyi buluyor kullanıma göre daha fazla aratabiliyor. 160 hp lik motorda bazı araçlarda yağ yakma sorunu olduğu için çift turbo yerine 150 hp lik tek turboya geçildi. Eğer hazırda araç bulursanız 2015 model baya indirim olur ama siparişe girerse ufak bir indirim oluyor. Beetle ne kadar az satsada 2015 satış rakamlarında sciroccodan fazla sattı. Şahsen bence tek eksiği Almanya'da satılan 1.4 TSİ manuel vitesin ülkemizde satışa sunulmaması. 1.4 TSİ 150 hp manuel seat leon da satılıyor umarım beetle içinde gelir

150lik dsg benim için çok güzel kombinasyon ama design donanım artı opsiyon jant, sunroof, xenon filan çok fahiş bir fiyata geliyor. Öyle sipariş araca ciddi indirim yapmıyorlarsa sıfırını almanın mantığı kalmıyor çünkü dsg passat parası ediyor o hali. Çok beğensem de 90bin üzeri çıkabilecek olsam passat tercihim olurdu. Öyle de bir ayarlamışlar ki xenonsuz ve sunroofsuz hali ile xenonlu ve sunrooflusunun hali çok fark ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: mühendis006

150lik dsg benim için çok güzel kombinasyon ama design donanım artı opsiyon jant, sunroof, xenon filan çok fahiş bir fiyata geliyor. Öyle sipariş araca ciddi indirim yapmıyorlarsa sıfırını almanın mantığı kalmıyor çünkü dsg passat parası ediyor o hali. Çok beğensem de 90bin üzeri çıkabilecek olsam passat tercihim olurdu. Öyle de bir ayarlamışlar ki xenonsuz ve sunroofsuz hali ile xenonlu ve sunrooflusunun hali çok fark ediyor.

Haklısınız fiyatlar çok yüksek ya opsiyonlarla dolu C sınıfı yada baz veya orta donanım D sınıfı alınabiliyor. Vw müşteri hizmetlerinde aradığınız araç varmıdır diye sormak lazım birkaç tane kalmış olabilir. Şahsen 1.2 sini test ettim arkadaşımda da 1.4 160 lık vardı performanslı kullanım için 1.4 mantıklı ama 7 ileri dsg den dolayı 1.2 düşündüm ama testte turbo boşluğu birkaç saniye sürdü ve kararsız kaldım 6 ileri dsg olsa direk alırdım. Birde büyük araç lazım olduğu için Octavia'yı verip Superb alacağız bu da beetle ertelememize sebep oldu. Vw de golf ve beetle dışında beğendiğim model yok. Beetle alırsam da vw olduğu için değil beetle olduğu için alırım. Opsiyon listesinde baya donanım var. Sunroof deri döşeme kış paketi xenon far fender ses sistemi geri görüş kamerası keyless 18 jantlar vs diye liste uzuyor. Sanırım 2016 için 1.4 fiyatı 93 bin lira 20 binde opsiyon tutar fiyat baya uçar yada şöyle yapılabilir 1.2 manuel alınıp çoğu opsiyonu ekleyince 1.4 fiyatı olur. Birde daha önce yazdığım gibi beetle ve golf 2012 de çıktı ve golf için 2016 sonu 2017 başı gibi makyaj yazıyordu beetle içinde aynısı olabilir diye düşünüyorum fakat vw ceo sunun röportajında 2018 de yeni beetle sunulacak demesi kafamı karıştırdı yeniden kasıt makyaj mı yeni kasa mı bilemiyorum. Almanya'da beetle dune satışa sunuldu tahminim ya makyajlanacak 2018 de yenisi sunulacak veya emisyon olayı nedeniyle 2018 deki kasayı öne çekebilirler

• bende hem beetle hemde golf var ikiside dizel. beetle dsg ayrıca opsiyon olarak sunroof ve xenon led far var birde arka cam altı spoiler aldım. beyaz renk design paket. satıyorum yeni tiguan alıcam . boya bada yok 5000km de ilk bakımı yapıldı. mtv si yatmıştır rdc 510 teyp vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 20 Ocak 2016; 16:50:57 >
  • Beyler beetle sahiplerini The Beetle Türkiye grubumuza bekleriz.
    Katılmak isteyen PM atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zx6r -- 21 Ocak 2016; 1:58:03 >
  • konuyu horrtlatayım bende 1.2 tsi 2012 manuel var araç için aksesuar bulmak çok zor ayrıca lastik ebatı olarak çok pahalı bilginiz olsun
  • Müşteri hizmetlerine 1.4 TSI düz vites neden gelmiyor Almanya'da var dedim gelen cevapta ülkemizde rağbet görmediği için satış politikaları gereği getirilmemektedir dediler. Siz getirin satıyor mu satmıyor mu görelim

• bugün vw sayfasına baktım 1.2 dsg ve 1.4 dsg seçeneklerine allstar donanımı eklenmiş. design donanıma opsiyon olan çoğu donanım standart olmuş. 18 inç twister jant sunroof katlanır ayna ledli xenon far deri kumaş karışımı döşeme konsolda metal brush torpido ve parlak siyah kapı konsolu alimünyum pedal marşpiyel tarçın rengi koltuk el freni vites topuzu dikişleri gibi donanımlar mevcut. design pakete ilave olarak 8.400 lira gibi bir fark var
  • Aracı olan herkesi grubunuza bekleriz. Aksesuar konusunda yardımcı oluruz.

• Laurin Klement L kullanıcısına yanıt
    Satış Politikaları nedeniyle sadece 2 motor seçeneği geliyor.
    Bindiğiniz gibi dizel artık yok. 1.4 manuel opsiyon Olmalı.
    Amerika'da 1.2 1.4 1.6 1.8 2.0 seçenekler çok 5 motor var.
    Kuruyemiş alır gibi opsiyon eklenebiliyor. Tabi Convertıble' da var unutmamak gerek.

Çitanın biraz yükselmesi gerek. Kasa Değişikliği olmadığı için makyajlama Yapılıyor. Ayrıca start stop da geldi.

• Vw 102.484 TL'ye yan hava yastıkları açılmayan araç satıyor ve alan da çıkıyor. Allah akıl fikir versin.
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.4 manuel şart seat leonda satışa koyalı baya oldu müşteri hizmetlerine sorduğumda talep yok demişti getirin direk alayım en azından özel sipariş alın o da yok. Emisyon olayı öncesi vw CEO'su 2018 de yeni beetle satışa sunulacak demişti ama 2016 oldu halen makyaj görmedi ya ertelediler yada makyaj görmeden 2018 de direk yeni kasa çıkacak. Şahsen düz vites gelse 1.4 alıp birkaç opsiyon dışında hepsini almayı düşünüyorum. Fiyatlara bakıyorum allstar da çoğu opsiyon standart ama dsg kuru kavrama olayı sıkıntı tamam arıza çıkabilir ama yolda bırakma olmasa bir derece alınabilir sırf bu yüzden babama aldığımız superbi 2.0 sipariş ettik gerçi L&K paket ama dsg ninde etkisi var. Kendime alacağım aracı da bir iki yıl erteleyim dedim ama sürekli fiyat artıyor duran param değer kaybeder alırsamda benzinli 8-9 litre yakan bir araç olabilir beetle hayalimdeki araç ama dsg makyaj kasa değişimi vs aklımı çeliyor ertelesem mi bilemedim araç değişme sıklığımın 10 sene olduğunu düşünürsek başka araç alırsam 10 yıl ertelemem şart o zamana kadar da hayatta ne olur bilinmez diğer iki modelde ds5 ve giulietta qv. Giuliettada ikinci makyajı gördü gerçi 1.8 motor 150 binlerde opsiyonda eklenince daha da artar ülkedeki yetkili servisi az ve 2017 de yeni kasa olarak gelecek. Ds5 te benzinli motor katalogta 8 e yakın görünüyor ama izlediğim testlerde 11-12 litreden aşağı yakanı görmedim yada vardır bilmiyorum en iyisi vw merkezle görüşüp beetle düz vitesi sormam yada herşeye katlanıp beetle ve ds5 ten birini almak gerçi yeni katalog eklenmemiş Web sayfasına allstar da ayrıntılara bakmak lazım

Bana kalsa 1.4 manuel isterim. Maalesef yok. Şuan kullandığım 1.4 DSG trafikte rahat. Garantisini uzattım biraz içim rahat.
    Bundan önce 1.2 manuel kullandım içim çok rahattı araba kullandığını hissettiriyor. Malum istanbul trafiğinde çok yorucu.

Beetle alırsanız pişman olmazsınız bu kadar paraya daha dikkat çekici ve tarz bir araba yok piyasada. Alacağınız zaman bir kaç opsiyon dışında en dolusunu almak daha mantıklı.
    Sağlam pazarlıkla güzel indirim alabilirsiniz.

Anahtarsız çalıştırma harici hepsini alırdım. Bir de rengine göre Twister yada disc jant alırsanız konbin tamamlanmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zx6r -- 15 Mart 2016; 13:39:49 >
  • Hitler tarz olsun diye değil sağlam olsun diye yarım daire şeklinde araç yaptırmıştı.

Noksvagen Hitler'i çok yanlış anlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Bana kalsa 1.4 manuel isterim. Maalesef yok. Şuan kullandığım 1.4 DSG trafikte rahat. Garantisini uzattım biraz içim rahat.
    Bundan önce 1.2 manuel kullandım içim çok rahattı araba kullandığını hissettiriyor. Malum istanbul trafiğinde çok yorucu.

Beetle alırsanız pişman olmazsınız bu kadar paraya daha dikkat çekici ve tarz bir araba yok piyasada. Alacağınız zaman bir kaç opsiyon dışında en dolusunu almak daha mantıklı.
    Sağlam pazarlıkla güzel indirim alabilirsiniz.

Anahtarsız çalıştırma harici hepsini alırdım. Bir de rengine göre Twister yada disc jant alırsanız konbin tamamlanmış olur.

bende alırsam garantiyi 5 yıla uzatırım sonrasında yeni kasa gelirse onla değişirim gelmezse sonraki 5 yıl kaç defa sıkıntı yaşarız orası meçhul. jant olarak disc daha hoşuma gitmeye başladı fakat allstar alırsam direk twister geliyor twister içinde uzun birkaç yıllık süreçte janttaki vw ambleminin düştüğünü okudum birkaç kişide. disc jantı alma imkanım olursa onu seçerim. Ankarada baya çoğaldı her rengini gördüm bugün bi avm de mavi rengi gördüm iyimi kötümü karar veremedim aracı göstermiyor ve araçta boya yokmuş gibi duruyor siyah hayatta almam temizliği yazın ısınması kötü beyazda almam superbi beyaz sipariş ettik kırmızı hava kapalıyken güzel açıkken turuncu gibi oluyor o zaman hoşuma gitmiyor birde gösterişli renklerde araba düşmanı çok oluyor trafikte sıkıştırandan tutun park yerinde çizene kadar. aracı gösterecek bir renk olmalı ama iddalı aşırı gösterişli bir renk olmamalı temizliği kolay olmalı kiri çok göstermemeli.

anahtarsız çalışmayı bende düşünmüyorum gerçi superb için standart olmasa almazdık sanırım. çalıştırma düğmesi bozulursa yolda kalırız dsg ye benzer :) skoda olarak üçüncü aracımız olacak vw de alırsam dördüncü olur ama nedense bugüne kadarki tüm araçlarımızı annemin üstüne aldık üçüncü araba sadık müşteri indirimi nedeniyle sanırım superb te annemin üstüne olur beetle alırsam kendi adıma olur yaş 34 ama kendi üstüme ilk araç olacağı için sigorta yüksek çıkabilir. birkaç bayiden donanımları mail alıp aracı oluşturup fiyat teklifi isteyeceğim duruma görede hareket ederim

Jant opsiyondur. Siparişte belirtirseniz istediğiniz gibi gelir.
    İlk beetle'ım 1.6 dizel kırmızıydı sonra 1.2 beyaz aldım.
    Şimdi 1.4 sarı var. Sanada siyah tavsiye ederim. 2 jantta yakışıyor. Bu aralar denim mavi çok Hoşuma gidiyor.
    Hatta 2. Araç olarak almayı düşünüyorum.

Bu arada araç içi döşemesini mutlaka siyah deri koltuk yaptırın.
    İçi bej olan var. Daha çabuk kirlenir. Ayrıca renklerle pek uyumlu olmuyor yani bana pek hoş gelmiyor içinin bej olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: zx6r

Jant opsiyondur. Siparişte belirtirseniz istediğiniz gibi gelir.
    İlk beetle'ım 1.6 dizel kırmızıydı sonra 1.2 beyaz aldım.
    Şimdi 1.4 sarı var. Sanada siyah tavsiye ederim. 2 jantta yakışıyor. Bu aralar denim mavi çok Hoşuma gidiyor.
    Hatta 2. Araç olarak almayı düşünüyorum.

Bu arada araç içi döşemesini mutlaka siyah deri koltuk yaptırın.
    İçi bej olan var. Daha çabuk kirlenir. Ayrıca renklerle pek uyumlu olmuyor yani bana pek hoş gelmiyor içinin bej olması.

hocam allstarda twister standart geliyor disc jant daha uygun olduğu için jant fiyatı düşer sanırım disc jantı resimlerde beğenmedim ama kırmızı beyaz ve mavide canlı gördüm fotoğrafa göre baya güzel duruyor birde twister bildiğimiz çok kollu spor jantlara benziyor daha öncede kollu jant kullandım şimdiki octaviamda da var değişiklik olur disc jant. eğer kırmızıya karar verirsem içini kırmızı siyah deri alırım mavi olursa mavi siyah olur beyaz almam superbin aynı renk olması sebebiyle ama beyazda torpido da beyaz olduğu için bejle beraber gözü yoruyor. siyahta derin siyah güzel ama sürekli temiz tutmak lazım çiziğide çok gösteriyor. karamel kahveyi beğeniyordum o renk görünmüyor getirmiyorlar sanırım aynı şekilde sarı ve mavide katalogta yok belki siparişle gelir. bayide sarı renk ışık altında hoşuma gitmişti ışık altında metalik parlak gibi duruyor ama güneş ışığı altında beğenip beğenmeme arasında kaldım. birde şu durum var allstarda kapı kenarları siyah kaplama torpido fırçalanmış geliyor. design için hepsi gövde rengiydi design bu açıdan daha iyi gibi design da deri döşeme jant ekleyince allstar fiyatı oluyor allstarda halbuki deri döşeme ve jantın yüksek fiyatlı olanı ayrıca katlanır ayna ledli xenon far ledli stop lambaları ve birkaç ekstra daha var bunları design üstüne alırsam 8 bin yerine 12 bin gibi fark vermek gerekecek müşteri hattına sormak lazım allstar bayilere geldiyse gidip bakayım artık ds5 veya beetle birini alayım diyorum kısmetse

Disk daha uygun Twister a göre. Bizzat bayiye gidip son fiyatı almak Lazım. Telefonda olmaz sadece liste fiyatı verirler.
    Torpido ve kapı kenarları için ne Yapılıyor tam anlayamadım

Bayiye gidip konuşursan arabayı istediğin gibi yaparlar. Her opsiyonu kafana takma

• zx6r kullanıcısına yanıt
    Design donanımda kapılar torpido her yer gövde rengiyken allstar da torpido fırçalanmış kapılar ise parlak siyah yazıyor yani design gibi renk uyumu yok kapılar başka konsol başka torpido başka renk

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.