Şimdi Ara

W7R26EA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-gaming-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-2tb-128ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10.html

Linkteki laptopu kullanan arkadaşlar lütfen yorum yapabilir misiniz. Ses kalitesi,kasa kalitesi, oyun sırasındaki ısınma, ekran problemleri vb.

• yardım lütfen
  • Ben geçen ay bimeksten 3869 tl ye aldım. Geri ödeme kampanyası hala devam ediyormu bilmiyorum bu kampanya kapsamında bana 480 tl geri odemeyi yapılacak(20 iş günü imiş). Gta 5, pes 16-17, call of duty 3. Nfs most wanted, crew vs oyunlar yuklu. Su ana kadar problem yaşamadım, tüm oyunlara ayarlar en yuksek. Açılış 10 sn civarı. Panelde ışık sızması yok. Aida stres testinde işlemci 85-87 dereceleri gordu ancak takılma tıkanma olmadı. İşlemci bosta 40 derece civarı ekran kartı 45. Ses kalitesi orta. Plastik kasa. Oyunlarda (özellikle gta5) fanlar tam güç çalışıyor ve fan sesi oluyor. Merak ettiğin başka birsey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUVARİ22 -- 8 Ekim 2016; 2:36:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUVARİ22 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba sessiz ortamdayken internette gezinirken fan sesi ne kadar duyuluyor ? Pili ne kadar gidiyor ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette gezerken fan sesi duyulmuyor. Pes 17 pille 90 dk oynattı. Yine pille internet - film 3-3,5 saat gidiyor

• http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-silver-15-bc004nt-core-i7-6700hq-2-6ghz-8gb-1tbhdd-15-6-2gb-w10.html#ozellikler

birde bu cihaz var şunlardan biri indirime girse acimicam da 1 aydir girmiyor yaw

• SUVARİ22 S kullanıcısına yanıt
    Bende monster abra a5 ile bu model arasındayım v8 modeli 965m oldugu için bundan üstün hp yi anca iyi bi fiyat yada kampanya olursa alırım diyr düşünüyorum bahsettiğiniz kampanya Nasıl bulabilirim

• Hp nin geri odeme kampanyası forumda var. Ben de buradan öğrendim. Müşteri hizmetlerini aramak gerekli.

Bilgisayarın fiyatını da takip edin bimekste ve vatanda dönem dönem düşüyor. Ben aldığım sıra internette 4199 gibi bir fiyatı vardı bimeks mağzasindan 3869 aldım.

• Hocam Laptop nasıldır fiyatı özelliklerine göre sizce, bide ısınma ve malzeme kalitesi nasıldır genel bi bilgilendirme yapar mısınız almayı düşünüyorum da.

• Hocam ben bu laptopun 17'' olanını teknosa outletten 3500 tlye aldım. Kusuru sadece kutusunun daha önce açılmış olmasıydı. Hp geri ödeme kampanyasından da 480 tl geri aldım. Bana net olarak 3000 tlye gelmiş oldu. Malzeme kalitesi bence güzel. Taş gibi demiyorum ama çok kırılgan bir şey de değil. Ortalama denebilir. Isınma sağ numpad tuşlarının olduğu kısımda oluyor. Isınma sadece oyun oynarken oluyor, boşta çalışırken gayet sessiz ve soğuk bir notebook. Isınma da normal gamebook seviyelerinde 81-82 yi geçmiyor. Bu 17''olanlarda anladığım kadarıyla kronik ani fps drop sorunu var. 15'' alırsanız böyle bir durum olacağını düşünmüyorum. Bu da çok rahatsız edici bir şey değil aslında 20 dk da bir gelen 1-2 sn'lik fps düşüşü. Sorunu çözmek için uğraşamadım vaktim olmadı daha.
    Sonuç olarak başka sorunuz varsa sorabilirsiniz. 17'' olanının normal fiyatı 4700tl. Bu fiyata msi veya asus rog serisi bir notebook almak daha mantıklı bence. Ama benim gibi hp 480tl geri ödeme kampanyası kullanacaksanız veya vatan gece indiriminden yakalarsanız alınabilir bir notebook. 2 gündür vatan 15'' olanını gece 3900 tlye düşürüyor, hp geri ödeme ile de 480 tl alsanız 3500tlye gelmiş olur.

• Heartistr H kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hp geri ödeme olayı nedir
    İkinci olarak bu envy ve pavilion serisi var hangi seri daha iyi acaba, bide sizce 950m ile 960m arası çok fark varmı bilgi verirseniz sevinirim :)

• Hp geri ödeme olayı ile ilgili bir başlık vardı. Notebook sekmesinden hp konusuna girerseniz bulabilirsiniz.Ben oradan bilgi alıp uygulamıştım.
    Envy daha pahalı bir seri ama hiç kullanmadım bilmiyorum. 950m ile 960m arası %30 performans farkı vardır. 950m ile oyunları 1080p oynayamazsınız fakat 960m ile çoğu oyunda 1080p de 30fps üstü performans alırsınız.
  • Başlıktaki ürünü yeni aldım. Kullananlara soruyorum.
    Arka kapakta,tam menteşelerin olduğu yerde,menteşelerin dışa bakan kısmında hafif bombelik var. Bu normal mi yoksa benimki kusurlu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staroftheskies -- 1 Aralık 2016; 9:50:6 >
  • Merhaba üründen bende vatan gece indirimi ile 3500 liraya aldım.
    Fark ettiğim ilk şey cod 4 online oynarken ani fps düşüşü olması oldu.
    Diğer durum ise masaüstünde hiç bir şey açık olmadığında dahi arada imleçte donma zaman işareti çıkıyor.
    Sizde de bu ve benzeri sıkıntı oldu mu. Ekran kartımı güncellemeyi deneyeceğim başka çözüm olan varsa yardımlarınızı beliyorum.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.