Şimdi Ara

W960 hepsiburada da çıkmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyata bak
  • Yılan hikayesine dönmüştü..
  • beyenmediğim özellikleri ;
    Ekran Renk Çözünürlüğü 256K Renk 16m olmalıydı.
    Kamera Çözünürlüğü 3.15 Megapixel 5mp olmalıydı
    Pil Gücü 900 mAh 1200mah olmalıydı

Beyendiklerim :
    İşletim Sistemi Symbian 90 Serisi bu iyi olmuş.
    Wi-Fi. ? 802.11 b şahsen olmasını istediğim en iyi özellik bu.
  • Demek o büyük gün bugunmus. Ama iş işten gecti..
  • 1300 Çok değil mi biraz? Yani en azından ben 1150 falan bekliodum :S Bir hafta sonra düşebilir mi?
  • Gözlerim yaşardı.. Bugünleri de görebilecektik demek

Çıktı ama malesef artık bir esprisi kalmadı. Herkes x1, g900, w980'i filan bekliyor artık.

Fiyatıda gayet tuzlu olmuş.
  • S.E ne yapmaya çalışıyor n82 1.000 ytl civarı hatta indirime girmişti 960 ytl bu telefonun satması için 1.050 ytl den fazla olmamalıydı.Ama yinede ya bu telefonu yada n82 alacağım hadi hayırlısı...
  • Çok geç kaldılar çıkarmakta...

• Dalgamı geçiyor bunlar nasıl bir fiyattır bu umarım 10 tane bile satamaz bu fiyattan
  • 6-7 gundur kulanıyorum dubaiden aldırdım cihazı

900 liradan fazla vermeyiniz.
  • W960i nin muadili N81-8GB nin fiyati 850YTL civari iken ne cesaret 1300 YTL fiyat istiyorlar anlayamadim.
    50 YTL daha verip 1350YTL ye N95-8GB alinir.
    Telpa bu kadar gecikmis bir telefonu bu kadar yuksek bir fiyata piyasaya surerek iyice sacmaladi.
  • söylenecek tek kelime var OOOOOOHHHHAAAAAAAAAAA
  • bence 1 hafta içinde 1050 - 1100 ytl olur yoksa bu fiyata alan olmaz
  • iner iner mrk etmeyin=)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzturkgem

W960i nin muadili N81-8GB nin fiyati 850YTL civari iken ne cesaret 1300 YTL fiyat istiyorlar anlayamadim.
    50 YTL daha verip 1350YTL ye N95-8GB alinir.
    Telpa bu kadar gecikmis bir telefonu bu kadar yuksek bir fiyata piyasaya surerek iyice sacmaladi.

Tmm fiyat pahalıda o kadar da ezmeyin telefonu ya, N81 de neymiş... Bence normali 1000-1100 ytl civarı olmalı, hatta bide buna piyasaya geç girme indirimi eklenmeli, sony bu telefondan kar etmemeye çalışmalı, 950 ytl olsa kapış kapış gider, yanlış mıyım?
  • Olaya bir de iyi yönünden bakalım..Telpa bir sözünü tuttu Şubat sonunda çıkardı Şubatın son günü çıktı.

Bir de anlamadıgım bir şey var nokia olunca bir katrilyon dolar bile olsa o parayı vermek normal oluyor. Ama baska bir marka olunca anormal oluyor ben bizim insanımızı anlayamıyorum. Madem bunu pahalı buluyorsunuz Nokia nın çıkardıgı kazzzık fiyatlı cihazlara neden çıt çıkaramıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeydan -- 29 Şubat 2008; 21:32:18 >

• Telefon telpada yok hala, hepsiburada da var bi tek :D

Ha bide bi tane de gittigidiyorda var şu an, hatta 3-4 gün önce de konmuştu aynı cihaz, pazarlıkta anlaşamadıydık, adam kararsızdı telefon çok güzel olduğu için şimdi yine koymuş, 1100 ytl peşin fiyatına 12 taksit var, güvenilir birine benzio, alınabilir aslında ama o kadar para verdikten sonra 200 daha vermeyip 2 sene garantili olanı almayım değil mi? Bi hafta geçmesi lazım fiyatın oturması için hemen almayın acele etmeyin derim, o kadar bekledik sonuçta :)

• Şurası açık ki bu telefon şu değeri kesinlikle haketmiyor! Sizlerin de dediği gibi piyasada çok geç kalmış bir model bence, alternatif ve daha iyi modeller çoktan duyuruldu, bu şartlar altında bu üründen iyi bir satış grafiği beklemek hayal olur...

SE P serisi telefonlarında yaptığı strateji hatasını bu sefer de 960'da yaptı.

Geçmiş olsun S.E. üzgünüz ama bu telefona bu parayı verecek değiliz, birçok yeni model duyrulmuşken üstelik...

Bu kulağına küpe olur da daha erken getirir artık yetkili distrübütör gelecek modelleri...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.