Şimdi Ara

western digital wd2500 ks hdd cok ısınıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar western digital 250 gb kullaniyorum.sıcaklık 60 derecelere cıkıyor.aynı diski kullanan arkadasların hdd sıcaklıkları ne?bildigim kadari ile wd diskler cok ısınıyorlarmış

• 60 derece HDD için çok çok yüksek bir sıcaklık değil.Yine de diğer arkadaşların yorumuna göre hareket et.PC resetlenmesi yada kasma gibi problemler varmı?
  • 2 tane seagate var sıcaklıkları 40-44 derece resetleme nadir olarak yapiyor.olmadigi hdd sogutucu alacagim.valla western iyi diye aldim pek icime sinmedi
  • aynı hdd'den aldım ve bende de 57 dereceye çıkıyor ama hdd'yi kontrol edersen hiç de 57 derece gibi olmadığını görürsün.bu hdd'lerin belli bir kısmında bu sorun var yani ısı sensörleri yanlış ölçüyor ısıyı.o yüzden soğutma almana gerek yok tahminen 15 derece kadar fazla ölçüyor...
  • Kardeş benim bi arkadaşda da var western digital vardı ve aynı sorunu yaşıyordu.Belki inanmazsınız ama ne yapmış biliyormusunuz?Hdd'nin üzerine iki tane vga fanı takmış.Başta komiğime gitti ama işe yaradığını
    bizzat gördüm.
  • ߀nde 80gß samsung HDD waR oyun sıraLarinda HDD 60 dereceYe yakın oLuoR aLLaha $ükür ßi sorunum yokK taßi WD'Leri hiC ara$tıRMadim kuLLanMagiim iCin pek ßi ßiLgi weremicem HDD dedinMi akLa Seagate Samsung piyada ßunLar en ii'si
  • valla arkadaslar revoltec hdd cooler aldım çift fanlı şu an 10 derece falan düştü.teşekkur ederim
  • 60 derece o kadar da fazla bi şey değilll istersen hdd nin önüne bi fan koy
  • 60 derece yuksek bir sıcaklık hdd üretici sitelerine baktım calişma aralıklarına max 55 derece vermişler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.