Şimdi Ara

wii just dance 4 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, just dance 4'de gangnam style nasıl indirebilirim. Makine soft modlu olduğundan internete bağlandığımda güncelleme yapmasına izin vermiyorum. wii shop' a girmeyi denediğimde güncel versiyona yükseltmem gerekir gibi bir uyarı gördüm ve vaz geçtim. internet kullanmadan gangnam dansını yükleme şansım varmı

• bulursan bize de haber ver xkare
  • Takip.Bulursan alıntıla lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araştırırsan wad dosyalarıyla ilgili birşeyler var ama ben denemedim google just dance 4 gangam style dlc falan yaz %80 çıkacaktır yaparsan bizede haber ver
  • ben hollanda sitesinin birinde buldum wad dosyalarini kuruyorsun .ve ondan sonra oyundaki store bolumu araciligi ile indirebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gedavet

ben hollanda sitesinin birinde buldum wad dosyalarini kuruyorsun .ve ondan sonra oyundaki store bolumu araciligi ile indirebiliyorsun.

sen bu işi yapabildin mi yani?
  • evet yaptim.gangam style ve bir kac sarki var onlari sd karta indiriyon.hdd ye indiremiyorsun sadece sd kart secenegi var.wad dosyasini kurdukdan sonra oyunun icindeki store bolumunu tikliyorsun.tabii ki internet baglantiyi yapman lazim.sonrasinda ordan istedigin sarkilari indiriyorsun dedigim gibi bos bi sd kart olmasi lazim.hdd ye kayit edemiyorsun
  • quote:

evet yaptim.gangam style ve bir kac sarki var onlari sd karta indiriyon.hdd ye indiremiyorsun sadece sd kart secenegi var.wad dosyasini kurdukdan sonra oyunun icindeki store bolumunu tikliyorsun.tabii ki internet baglantiyi yapman lazim.sonrasinda ordan istedigin sarkilari indiriyorsun dedigim gibi bos bi sd kart olmasi lazim.hdd ye kayit edemiyorsun

siteyi paylaşabilirsen seviniriz
  • bende merak ettim dosyayı ve nasıl yaptığını paylaşabilir misin?
  • dosyayi burdan Pal version www.mediafire.com/?w1hl3fvnnz0av2q

ntsc icin www.mediafire.com/?obbc33luambawla

indiriyoruz.

bahsettigim site burasi arkadaslar;
    http://www.wii-media.nl/forum/53-wii-tutorials/60196-tutorial-exta-songs-voor-de-game-just-dance.html

orda anlatilanlari kisaca size anlatayim
    wad dosyasini kurun diyor kurulum sirasinda hata 1022 almaniz onemli degil.
    kurulumu yaptikdan sonra mmm programini kapat homebrew kanali kapat normal acilis ekranindan loaderla oyunu calistirin diyor(kendim usb loader gx version 3.0 kullandim)
    oyun sag alt kosesindeki store blomunden sarkilari secin download edin download icin soru soruyor sd kart mi wii mi diye en iyi sd kart a download edin diyor.Ben bu sekilde yaptim ve oldu tabii biraz ugrasdim.

• çok teşekkürler deneyeceğim, bu verdiğin wadlar gangnam style 'ın mı ?
  • Ben denedim şarkıyı buldu indirdim makinaya reset alınca geldi. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELcordobes -- 6 Şubat 2013; 9:47:04 >
  • arkadaslar yapacagım ama cekınıyorum sizce bu isin riski var mı?
  • quote:

dosyayi burdan Pal version www.mediafire.com/?w1hl3fvnnz0av2q

ntsc icin www.mediafire.com/?obbc33luambawla

indiriyoruz.

bahsettigim site burasi arkadaslar;
    http://www.wii-media.nl/forum/53-wii-tutorials/60196-tutorial-exta-songs-voor-de-game-just-dance.html

orda anlatilanlari kisaca size anlatayim
    wad dosyasini kurun diyor kurulum sirasinda hata 1022 almaniz onemli degil.
    kurulumu yaptikdan sonra mmm programini kapat homebrew kanali kapat normal acilis ekranindan loaderla oyunu calistirin diyor(kendim usb loader gx version 3.0 kullandim)
    oyun sag alt kosesindeki store blomunden sarkilari secin download edin download icin soru soruyor sd kart mi wii mi diye en iyi sd kart a download edin diyor.Ben bu sekilde yaptim ve oldu tabii biraz ugrasdim.

wad dosyasını indirdim

nasıl kuruyoruz

biri aşama aşama hatta resimli anlatabilir mi?

Rica ederim

• resimli anlatamam su an ama asama asama anlatmaya calisayim.
    wii softmode olmus olmasi lazim.wii de MMM(multi mod manager) kurulu olmasi lazim
    mmm aciyorsun programin ucuncu sirasinda
    wad manager vardir ordan sd karta atmis oldugun just dance 4 wad dosyasini bulup ustune tikliyon(1022 hatasi alirsan onemli degil).sonrasinda internet baglantini aciyorsun,wii nin sormus oldugu update olayina hayir diyorsun
    oyunu aciyorsun oyunun sag alt kosesindeki store bolumune tikliyorsun.eger sarkilar gelmediyse wii shopping e girip anlasmasini okeyleyip (sadeece okeyle)cikiyorsu baska bisey doldurmayacaksin.store den bir kac kez dene olmasi lazim.eger olmaz ise shopping kanalini update etmen lazim.

shoppin kanali burdan update edebilirsiniz. Benim kullanidigim wii 4.1e

http://www.mediafire.com/?jq8839gn393goi2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gedavet -- 12 Şubat 2013; 1:27:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.