Şimdi Ara

win 7 için min sistem gereksinimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elımde atıl olarak duran bı pIV 2.26 766 mb remli bi sistem var win 7 ultimete kurduk :) sızce bu makinede ortaama bı kullanıcının ıhtıyacını karsılamak ıcın harcama yapmaya değermi değerse ne kadar harcamamız lazım

• harcama yapmaya degmez o makineye xp anca yeterli. zaten win7 nin kendisi 600-800 mb arası ram kullanıyor. sanal bellek olarak harddiskinizden ram kullanır ram in yetmedigi yerde buda performans düşüklügüne yol açar
  • Eğer iyi bir sisteme ihtiyacın varsa tabi bütçende varsa sistem topla o sisteme yatırım yapma parayı sokağa atma!
  • :) anladım suan ıcın zaten ıfıste yardımcı gorevlerde kullanıyordum bunu xp ıle gıttı yere kadar gıtsın ozaman. pekı son bı soru sorayım ie 8 ve msn artık xp destegı verılmıyo bu sısteme tekrar işletim sıstemı kursak ie 7 ve msn tarzı programları kurmakta sorun yaşarmıyız sonucta bunları kendı sıtesınden ındırıyoduk
  • Xp'ye ie8 desteği var ama msn desteği yok. Son cümlenizi de anlamadım
  • msn kullanamıcaz yanı artık xpde öylemı
  • quote:

Orijinalden alıntı: troya_82

arkadaşlar elımde atıl olarak duran bı pIV 2.26 766 mb remli bi sistem var win 7 ultimete kurduk :) sızce bu makinede ortaama bı kullanıcının ıhtıyacını karsılamak ıcın harcama yapmaya değermi değerse ne kadar harcamamız lazım

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/products/system-requirements

microsoft amca bunu öneriyor
  • quote:

msn kullanamıcaz yanı artık xpde öylemı

Son çıkan msn kullanılamıyo artık hocam
  • quote:

:) anladım suan ıcın zaten ıfıste yardımcı gorevlerde kullanıyordum bunu xp ıle gıttı yere kadar gıtsın ozaman. pekı son bı soru sorayım ie 8 ve msn artık xp destegı verılmıyo bu sısteme tekrar işletim sıstemı kursak ie 7 ve msn tarzı programları kurmakta sorun yaşarmıyız sonucta bunları kendı sıtesınden ındırıyoduk

Ie9 ve MSN Live 2011 'i Xp ile kullanamayacaksınız.
    Hali hazırda xp ile kullanılan ie8 ve msn live 'e devam edeceksiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrySystem

quote:

:) anladım suan ıcın zaten ıfıste yardımcı gorevlerde kullanıyordum bunu xp ıle gıttı yere kadar gıtsın ozaman. pekı son bı soru sorayım ie 8 ve msn artık xp destegı verılmıyo bu sısteme tekrar işletim sıstemı kursak ie 7 ve msn tarzı programları kurmakta sorun yaşarmıyız sonucta bunları kendı sıtesınden ındırıyoduk

Ie9 ve MSN Live 2011 'i Xp ile kullanamayacaksınız.
    Hali hazırda xp ile kullanılan ie8 ve msn live 'e devam edeceksiniz...

cevabınız ıcın tesekkur ederım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.