Şimdi Ara

win xp sp2 nereden download edebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • win xp sp2 nereden download edebilirim?

• auto update seçeneğini istemiyorum. Orijinal dosyayı download etmek istiyorum.
  • valla ben Sp2 li windows kurdum iso sunu da torrent olarak buldum... temiz oldu benim için bu da bir secenek ... ama illa cekcem dersen bi kaç dosya paylaşım programında gördüm lakin pek verimli linkler degil gercekcide gelmedi bana cunku microsoft kesinlikle tek dagıtıcı olmak için ısrarla ugrasıyor Sp2 de...
  • Direk microsoft siteside cekebilirsin.Ancak turkce versiyonu mevcut degil...Burdan DOWNLOAD edebilirsin.
    veya BURDAN (MICROSOFT SITESI DEGIL) indirebilirsin

• www.technews.cjb.net anasayfada link var microsoftun sitesinden indiriyor.
  • BU AY Kİ CHİP DERGİSİNİ AL DERİM
    BİR DAHA DA UĞRAŞMA
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheClansman

valla ben Sp2 li windows kurdum iso sunu da torrent olarak buldum... temiz oldu benim için bu da bir secenek ... ama illa cekcem dersen bi kaç dosya paylaşım programında gördüm lakin pek verimli linkler degil gercekcide gelmedi bana cunku microsoft kesinlikle tek dagıtıcı olmak için ısrarla ugrasıyor Sp2 de...

en sağlıklı performans alabilceğiniz şekil bu
    sp2 entegreli olarak formatlayıp kurmak baştan sistemi.
    bende indirdim iso yu da daha kurmadım öle.yakın zamanda kurarım ama.yeni parçalar filan alıcam onlardan sonra belki..
  • technews deki link çalışmıyor bayağı denedim. "I agree" den sonra takılıyor.
    Bu arada cevaplayan herkese teşekkürler
  • acil olarak internetten yükleyemeyenler için cd halinde dağıtılan versiyonuna ihtiyacım var. İngilizce tabiki.
    Bu ayki chip dergisini alan bir arkadaş dosyayı paylaşıma koyarsa download da edebilirim.
  • yaa bende windows acılırken altında sürümü yazmıyor ama baktıgım zaman ise Professional sürüm oldugunu görüyorum Servicepack yükleyen arkaslarda bu böylemi oldu yoksa benim buldugum SP entegreli iso dosyasında mı bi gariplik var... dedigimi anladıgnız herhalde hani açılışta Windows XP yazıyor altında Prof ta mavi Home da yeşil noktalar geciyor yaa orda sürüm yazmıyor bende :) kıllandımda bir sorayım dedim ...
  • http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/updates/sp2/cdorder/en_us/default.mspx bu linkten download edersin gerekli yerleri doldurman gerekiyor
  • bu linkten cd yi maille yolluyorlar internetten download edemiyenler için
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheClansman

yaa bende windows acılırken altında sürümü yazmıyor ama baktıgım zaman ise Professional sürüm oldugunu görüyorum Servicepack yükleyen arkaslarda bu böylemi oldu yoksa benim buldugum SP entegreli iso dosyasında mı bi gariplik var... dedigimi anladıgnız herhalde hani açılışta Windows XP yazıyor altında Prof ta mavi Home da yeşil noktalar geciyor yaa orda sürüm yazmıyor bende :) kıllandımda bir sorayım dedim ...

bende de professional yazısı kayboldu sp2 ile birlikte ..
  • Xp sp2 ile birlikte bazı programlar hata veriyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.