Şimdi Ara

Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
14.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit

uupdump.net'ten oluşturulmuştur ve el değmemiştir. 11.07.2023 güncellikte.

İndirme Linki: https://cloud.mail.ru/public/TcHS/DVkmny4tb

İndirdiğiniz bu ISO dosyasını Rufus programı ile USB'ye yazdırınız.

Rufus İndirme Linki: https://www.fosshub.com/Rufus.html?dwl=rufus-4.1.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 12 Temmuz 2023; 15:23:25 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit İndir

Windows 10'un en son sürümüne, 22H2 sürümüne güncellemek, işletim sisteminizin güvenliğini, kararlılığını ve özelliklerini geliştirmenize olanak tanır. Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit sürümünü indirerek aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

• Gelişmiş güvenlik özellikleri: Windows 10 22H2, cihazınızı virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer çevrimiçi tehditlerden korumak için yeni güvenlik güncellemeleri içerir.
    • Artırılmış kararlılık: Bu sürüm, sistem çökmelerini ve diğer hataları azaltan performans iyileştirmeleri içerir.
    • Yeni özellikler: 22H2 sürümü, görev çubuğu iyileştirmeleri, yeni erişilebilirlik seçenekleri ve gelişmiş oyun özellikleri gibi yeni özellikler sunar.

Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit sürümünü indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Microsoft'un resmi Windows 10 indirme sayfasına gidin: {windows 10 iso download}
    2. "Aracı şimdi indir" düğmesine tıklayın ve Yardımcı Programı çalıştırın.
    3. "Windows 10 (64-bit)" seçeneğini seçin ve "İleri"ye tıklayın.
    4. İndirmek istediğiniz ISO dosyasını veya DVD'yi seçin.
    5. Dosyayı güvenli bir konuma kaydedin.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Windows 10 22H2'yi yüklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. İndirilen ISO dosyasını çift tıklayın.
    2. "Şimdi kur" düğmesine tıklayın.
    3. Yükleme işlemi tamamlanana kadar ekrandaki talimatları izleyin.

Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit sürümünü indirerek ve yükleyerek, işletim sisteminizin en son özelliklerine ve güvenlik güncellemelerine erişebilir, böylece cihazınızın korunmasını ve verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • www.microsoft.com
    Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir
    https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10ISO

Microsoft kendisi kolay indirme sağlamış heyecan aramamak lazım bir tane key satın alırsan mis gibi kullanırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt

Verdiğiniz linkten girip ISO dosyasını oluşturdum. Bilgisayara kurdum. 19045.2965 versiyonu kuruldu. Benim verdiğim güncel yeni versiyon. Fırından sıcak sevenlere.

Windows 10 22H2 19045.3208 Home/Pro Türkçe 64 Bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 12 Temmuz 2023; 16:38:51 >
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    Hocam kurduktan sonra güncelleme verir güncellersin bilmediğin yerden indirmemek lazım.

• Bunun amacı zaten en son sürüm Isoyu almak. Uupdump.net zaten microsofttan indirip derliyor. Bilmiyorsunuz ama çok görüşünüz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ISO var mı hocam sizde:
    files.rg-adguard.net
    tr-tr_windows_10_consumer_editions_version_22h2_updated_july_2023_x64_dvd_f64b568a.iso :: List of files by Microsoft®
    https://files.rg-adguard.net/file/34b18bf6-8c52-df9c-ff13-344f84bd4362

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 7 Ağustos 2023; 14:4:21 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Bende bunu arıyorum ama abuk subuk yerlerden de indirmek istemiyorum. BU sitede Mayıstan beri MSDN linki paylaşmıyor.

• Merhaba 6 gb bir dosya ama çok yavaş iniyor inşallah çalışır. o kadar bekledim

• Win 10 64 en son sürüm bumu acaba?

@eteksen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 5 Mayıs 2024; 12:14:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.