Şimdi Ara

Win7 DVD RW Okuma Yazma Sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7 Ultimate 64 bit sistem kurulu Xp kuruluyken sorunsuz çalışan DVD Rw sürücüm şuan için kulanamamaktayım sadece bilgisayarımda görüntü niyetine durmakta bne Cd yazdmakta ne okumakta bir cd taktığımda 5dakka sonra okumakta ve işlem yapmaya çalıştığımda yarıda bırakmakta cd yazdırmak ise ölüm 7-8 tane cdmi yaktı ne gibi çözümü vardır acaba

• Kimse bilmiyormu??? :( freewaresi güncel hala sorun aynı :S
  • Bilmemekten değil, bazı DVD RW cihazlarda bu sorun oluyor, şimdilik çözümü yok. Aramadığım yer kalmadı, Microsoft ta bu sorunu itiraf ediyor. Tıpkı laptop pil sorunu gibi bu da win 7 nin kronik sorunlarından biri.

1-2 modelde registri ayarlarıyla düzeltilebilen işlemler var ( google dan rahatlıkla bulursunuz) fakat bu ayarlama da genelde sorunlara şifa olmuyor, ben şahsen Windows 7 Service Pack 1 ile sorunun düzelebileceğini ümid ediyorum
  • micro sitesinde baktum lg falan var filters mileters bul sil diyor ama öle bir kayıt yok regeditten buldum bahsettiği yeri onun içindeki sildediği yerleri silcektim ama öle bir öge yok yani 10dakka bekliyoruz anca açılıo işlem yapıncada donuo çok saçma bişi beta olsa bu kadar sorun olmaz :S
  • aynı sorun bende de var win7 32 bit kullanırken sorun yoktu , 64 bit yukledim dwd writer bozuldu markası sony optiarc 7560s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.