Şimdi Ara

WİNDOWS 10 %50 Ses sorunu YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bende HyperX Cloud 2 kulaklığım var. Geçen hafta lol oynarken arkada müzik çalıyordu yüksek sesle dinliyordum. sonra aradan biraz zaman geçince sesin ayarlar'da %50'yi geçmediğini gördüm ses sorunlarını gider dedikten sonra düzeliyor fakat sayfayı yenileyince tekrar'dan %50 ye düşüyor. Kendi bilgisayarımın içinde ki müziklerde ses %100 ama Tarayıcılar'dan açtığımda fark etmeksizin %50'yi geçmiyor ne yaptıysam çözüm bulamadım Ses sorunu gidermek geçici çözüm hatta bi f5 e bakıyor yine sorunla başbaşa kalıyorum. Windows 10 Orjinal kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyKoGF -- 10 Ekim 2019; 14:9:38 >

• Ediver tekrar yükleyin silip bunu denediniz mi codexlerde bazen yapar mvk player gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suratsızadam kullanıcısına yanıt
    Windows 7 bile yükledim ama bir türlü düzelmiyor
  • AyKoGF kullanıcısına yanıt
    Peki USB ses çıkışları var onlardan bulabilirseniz deneyin bakalım sonuç değişicek mi yani sorununuz yazılımsal olmasa gerek artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadas ne ses sorunuymus ya kimse cozemedi. Windows 10 ses sorunlari diye aratsaniz yiginla sayfayi birakin ansiklopedi cikar adamlar creative ile isbirligine gittiler yine tam cozulemedi galiba ayrica arkadasin dedigi 100de 50 ses olayi bende sadece browser degil tum ses olayini etkilemis durumda birde ses ya hic yok yada cok kisik niye birkerede yuksek cikmiyor inanmazsiniz belki ama arastirin sirf bunun icin avrupa parlementosu 2 kez toplanip tasina bilir cihazlarin ses cikisinin sinirlanmasina karar verdi yani meclis toplaniyor bu konuda afrikada acliktan olen bardiyorsunuz kimsenin umrunda degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakdc B kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle Pc format attıktan sonra Sıfır olunca herşey normale dönüyor fakat nvidia ve Realtek yüklendikten sonra Ses sorunu aktif oluyor. R2.81 versiyon kurdum realtekin sorn yine çözülmedi birşeyler çakışıyor ama ne bu sorun sadece kulaklıkta oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: suratsızadam

Peki USB ses çıkışları var onlardan bulabilirseniz deneyin bakalım sonuç değişicek mi yani sorununuz yazılımsal olmasa gerek artık
    HyperX Cloud 2 kullanıyorum.
  • size geçici bir çözüm :

tarayıcılarınızda ses % 50 düşüyorsa

chrome da volume control eklentisini kullanın.faydasını göreceksiniz.

opera da Enhancer for YouTube var.ayarlarına girin sesi 100 yapın.video izlerken
    o sayfanın altında o programın hoparlörüne 1 kere tıklayın.2 kere tıklarsan ses eski
    haline dönüyor.fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat1234567

size geçici bir çözüm :

tarayıcılarınızda ses % 50 düşüyorsa

chrome da volume control eklentisini kullanın.faydasını göreceksiniz.

opera da Enhancer for YouTube var.ayarlarına girin sesi 100 yapın.video izlerken
    o sayfanın altında o programın hoparlörüne 1 kere tıklayın.2 kere tıklarsan ses eski
    haline dönüyor.fena değil
    Sen varya adamsın adaamm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.