Şimdi Ara

WİNDOWS 10 format atıyodum siyah ekran verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar yavaşladığı için Win 10 format atmıştım önce Ctrl-Alt + Del yapıp shift sağ tık ile yeniden başlaya basılı tutarak menüyü açtım oradan bilgisayarı resetle dedim bana sadece windowsu mu yoksa tüm dosyalarımı diye sordu bende hepsini dedim ve ekran karardı sonra pc normal yeniden açıldı yaklaşık 1 dk sürdü bendene kadar kolaymış sdeyip dosyalara baktım her şey aynı duruyodu (bunu youtubeda videodan izlemiştim) sonra başka bi videodan gördüğüm üzere arama kısmına bu bilgisayarı resetle yazıp bastım siyah ekran geldi sonra yüklenme ekranı , bekledim ve sonra %100 oldu ( 2 saat sürdü ) sonra tekrar yüklenme ekranı geldi (herhalde windowsu tekrar yüklüyodur diye düşündüm ) %11 e gelince çözünürlük bozuldu ve görüntü ekranın sol üstüne kaydı, o şekilde de bekledim ve %47ye geldi . Sonrasında ekran siyah oldu , ben o şekilde 15-20 dk bekledim sonra mausenin tuşuna bastık ve siyah ekranın üzerine mause geldi o şekilde 15-dk bekledim sonra tekrar tıkladım bu sefer mouse gitti ve o şekilde de 20 dk bekledim saat 12,30 olmuştu işleme başlayalı 5 saat olmuştu bende o yüzden bilgisayarın fişini çektim şimdi ne zaman fişi takıp pc'yi açsam aynı siyah ekran sizce ne yapmalıyım bilgisayarı vatandan aldım oraya götürmeyi planlıyorum . He bu arada Win8 cd'm var yüklemiştim fakat win10 çıkınca da onu yüklemiştim

İNŞALLAH ÜŞENMEZ OKURSUNUZ YARDIMCI OLAN , OLMAYA ÇALIŞAN HERKEZE TEŞEKKÜR EDERİM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.