Şimdi Ara

windows 8 sabit disk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

böyle bir hata alıyorumdum. ve bilgisayar açılmamaya başladı. teknik servise götürdüm cihaza soktuk donanımsal bir arıza yok dediler. format atmışlar ama bilgisayar açılıyor ama aynı hatayı vermeye devam ediyor. üstüne birde ben format attım yine aynı hata var bilgisayar açılıyor 2 dakika sonra kapanıyor sizce sorun ne tekrar servise götüreceğim adamlara ne demem gerekiyor.

• Hocam sorun dıskte demeyın yollarkn , boyle hata alıyorum ıkı dakıkaya kapanıyor , format atmaylada duzelmıyor bu ıkıncı gondrısım sorunu neyse yapında verın de , sen dısk dıyınce dıske bakmıslardır o saglamsa saglam sorun yok drler. Her bı halta zaten format atıyolar orada bır ıkı acılırsa duzeldı dıye gondrıyorlar . Bılgısayarınızın marka modelı ne bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahapcemil

Hocam sorun dıskte demeyın yollarkn , boyle hata alıyorum ıkı dakıkaya kapanıyor , format atmaylada duzelmıyor bu ıkıncı gondrısım sorunu neyse yapında verın de , sen dısk dıyınce dıske bakmıslardır o saglamsa saglam sorun yok drler. Her bı halta zaten format atıyolar orada bır ıkı acılırsa duzeldı dıye gondrıyorlar . Bılgısayarınızın marka modelı ne bu arada.

bilgisayarın markası toshiba.
  • HDTune ile error test yapıp sonucu atar mısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: client98

quote:

Orijinalden alıntı: vahapcemil

Hocam sorun dıskte demeyın yollarkn , boyle hata alıyorum ıkı dakıkaya kapanıyor , format atmaylada duzelmıyor bu ıkıncı gondrısım sorunu neyse yapında verın de , sen dısk dıyınce dıske bakmıslardır o saglamsa saglam sorun yok drler. Her bı halta zaten format atıyolar orada bır ıkı acılırsa duzeldı dıye gondrıyorlar . Bılgısayarınızın marka modelı ne bu arada.

bilgisayarın markası toshiba.

Soyledıgım skılde goturursenız ıkıncı kez aynı hatayla geldıgınde ılgıleneceklerdır , yanı ılgılenmelerı gerekır . Insanlar sırf tosıba az daha kalıtelı , servısı falan ıyıdır dıye bılgısayarlara dıgerlerıne gore daha cok para verıp alıyolar , bu tur sorunları cozmeden gondermemelerı lazım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.