Şimdi Ara

***Wındows Etkinleştirilemedi***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar windows 7 den 10 yğkseltttim ve kullanıyodum akşam oldu 22:48 ve şuan etkinleştir diyor bende ayarlardan baktım diyor ki etkinleştirilmedi ne yapacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxmehmetali -- 29 Temmuz 2015; 22:54:49 >

• sorunu bende yaşıyorum 1 hafta önce almış olduğum casper dizüstü bilgisayarımı güncelledim.Aynı sorun oldu
    Çözüme gelirsek maalesef güncelleme sırasında ben hiçbirşeye basmamış olsam bile eski windowsu görmüyo şuan bilgisayar yani windows 8 e downgrade yapamıyorum.Bilgisayarınızda eski bir sürüm yok diyor.Bu yüzden bizi sıfırdan yükleme yapmış sayıyor microsoft.Yapmanız gereken eski sürümü tekrar kurup win 7 veya 8 daha sonra tekrar güncellemek aksi takdirde keyleri 8 den 10 a güncellemediği için maalesef etkinleştiremicez
  • Defalarca etkinleştir butonuna tıklayın. Serverlerde ki yoğunluktan dolayı yaşanıyor bu. Rahatladığı ana denk getirdiğinizde etkinleştirme tamamlanıyor.
  • O etkinleştirme yaptığı lisansları google arastirdinizmi hiç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etkinleştir butonuna art arda bas bir kaç denemeden sonra etkinleşiyor.
  • TK- kullanıcısına yanıt
    ETKINLEŞTIR BUTONU YOK RESIMLERE BAKMADIN MI GECERSIZ DİYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxmehmetali

ETKINLEŞTIR BUTONU YOK RESIMLERE BAKMADIN MI GECERSIZ DİYOR

Ana konudaki keylerden birini deneyin o zaman.
  • Hiç uğraşmaya o keyleri de kullanmayın on izleme sürümü için o keyler bloke ediliyor orjinal lisansı niz varsa microsoft destek ile görüşün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TK-

Etkinleştir butonuna art arda bas bir kaç denemeden sonra etkinleşiyor.

arkadaşın dediği gibi oluyor biraz ısrarcı bastım bende de etkinleşti..

ama gerçekten orjinal olmayan bir şey kullanıyorsanız fazla kasmanıza gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.